نمایندگی خاویار ایران
خانه / نمایندگی خاویار / خاویار فروشی در تهران
خاویار فروشی در تهران

خاویار فروشی در تهران

خاویار فروشی در تهران کجا است؟ ایا خاویار اصل را در اختیار مشتریان قرار میدهد؟ ایا قیمت های خاویارها مناسب با نوع محصولات میباشد؟ برای خرید بهترین نوع محصولات خاویار ایران با قیمت های مناسب کاقیست به نمایندگی های ایرانی مراجعه نماید که بسیار معتبر می باشند.

خاویار فروشی در تهران

لیست قیمت خاویار در سال ۹۸

لیست قیمت خاویار در سال ۹۸ بسیار متفاوت تر از قیمت گونه های خاویاری در سال های قبل میشود. برای خریداری بهترین گونه های خاویار و اصل میتوانید به مراکز  خاویار فروشی در تهران و در شهرهای بزرگ کشور نیز موجود است مراجعه نمایید تا قبل از خرید خود از قیمت های خاویار مطلع شوید و بهترین انها را همراه با قیمت های اصل از نمایندگی های معتبر ایران خریداری نمایید. دریای خزر ۹۳ درصد خاویار جهان را در خود جای داده است که ۵ نوع خاویار ارزشمند از این دریا بدست می آید.

لیست قیمت خاویار در سال 98

مراکز خاویار فروشی در تهران

مراکز خاویار فروشی در تهران مانند رایبد خاویار بسیار می باشد که علاوه بر تهران در شهرهای بزرگ ایران نیز وجود دارند و دسترسی مشتریان را برای خرید خاویارهای مرغوب اسان نموده اند.
مشتریانی که تمایل به خرید انواع خاویارها را به صورت اصل دارند میتوانند به سایت نمایندگی های خاویارهای ایرانی مراجعه نمایند و انواع محصولات خاویار را با قیمت های مناسب خریداری نمایند و با رضایت خاطر انها را درب منزل خود تحویل بگیرند و در کنار هر وعده غذایی به مصرف برسانند و همچنین برای اینکه از خواص خاویار کم نشود بهتر است ان را به صورت خام و سرد سرو شود.

مراکز فروش انواع خاویار در تهران

 • مرکز فروش رایبد خاویار در تهران
 • مرکز فروش دریا خاویار در تهران
 • مرکز فروش میراث خاویار در تهران
 • مرکز فروش باهو خاویار در تهران
 • مرکز فروش مازند خاویار در تهران
 • مرکز فروش خاویار ایران در تهران
 • مرکز فروش کالچر در تهران

مراکز خاویار فروشی در تهران

قیمت فروش خاویار در فرودگاه امام خمینی

قیمت خاویار فروشی در تهران و در فرودگاه امام خمینی از هزینه های زیادی برخوردار نمیباشد و نمایندگی ها از این طریق و با این فرودگاه میتوانند خاویارهای صادراتی را در بین کشورهای خارجی عرضه نمایند برای همین از که این فرودگاه بین المللی مد نظر بسیاری از مراکز خرید و فروش خاویاری در ایران میباشد.

فرودگاه امام یکی از بهترین و مهم ترین روش های حمل کردن بارهای خاویاری به خارج از کشور است. بیشترین خاویار صادراتی امروزه به خاویار بلوگا مربوط میشود.

قیمت فروش خاویار در فرودگاه امام خمینی

خاویار بلوگا بهترین برند خاویار ایران

خاویار بلوگا یکی از بهترین برند خاویار در ایران میباشد. این برند از بزرگترین گونه ی ماهیای دریای خزر که فیل ماهی میباشد، به صورت کاملا بهداشتی استخراج میشود. خاویار فیل ماهی بسیار گرانقیمت تر و ارزشمند و همچنین کمیاب تر از دیگر گونه های خاویاری خود میباشد ولی مشتریان با مراجعه به نمایندگی خاویار ایران این محصول را میتوانند همراه با قیمت عالی و هچنین از فروشگاه اینترنتی اش به صورت انلاین خریداری نمایند. این خاویار از لحاظ خصوصیات بسیاری که دارد در جهان از طرفداران بسیاری برخوردا است.

انواع خاویار بلوگا اصل در ایران

 • خاویار بلوگا سه صفر
 • خاویار بلوگا امپریال
 • خاویار بلوگا درجه یک
 • خاویار بلوگا درجه دو

خاویار بلوگا بهترین برند خاویار ایران

اشپل ماهی رو بعنوان خاویار نخریم

اشپل ماهی را به عنوان خاویار نمیتوان خرید، زیرا خاویارها از گونه های ماهیان خاویاری به دست می اید و اشپل ماهی از قزل الا تهیه میشود.
اشپل همان تخم‌ ماهی است که قبل از تخم‌ریزی ماهی، آن را به صورت بهداشتی از شکم ماهی خارج کرده و در غذا مصرف می‌کنند. ولی برعکس، خاویارها خود به تنهایی یکی از اشرافی ترین غذاهای جهان میباشد که از خواص های گوناگون و بسیاری مفیدی در کنار غذاهای دیگر برخوردا است.

تفاوت مهم خاویار با اشپل در چست؟

 • خاویار از ماهی های خاویاری گرفته می شود
 • خاویار از اشپل بزرگ تر است
 • رنگ خاویار تیره تر از رنگ اشپل می باشد
 • خاویار دارای ویژگی ها و خواص بسیاری می باشد
 • و…………

اشپل ماهی رو بعنوان خاویار نخریم

تفاوت خاویار آذربایجان تقلبی با خاویار ایران

تفاوت خاویار اذربایجان تقلبی با خاویار ایران از جهت اینکه هر دو کجای جهان میباشند هیچ فرقی نداردف ولی اینکه خاویار تقلبی با خاویار اصل باشد، این دو بسیار فرق میکند با خاویارهای اصل که طعم و بوی خوبی دارند. همچنین خاویار اصل را از روی درهای پلمپ شده انها به راحتی میتوان تشخیص داد که خدایی نکرده در خر ید خود دچار مشکل نشوید. اصل بودن خاویار بسیار مهم است که برای خرید محصولات اصل باید در انتخاب نمایندگی های اصل خاویاران ایرانی دقت زیادی نمایید.

تفاوت خاویار آذربایجان تقلبی با خاویار ایران

عکس ماهی خاویار به همراه خاویار

باید دانست که ماهیان خاویاری و گونه های انان، همه دارای پوزه میباشند، ولی پوزه هایشان با یکدیگر متفاوت است. برای بسیاری گوتاه و برای دیگر ماهیان بلند میباشد. بهترین گونه های خاویاری در ایران به خاویاران، بلوگا، استرا، سوروگا مشهور میباشند که این گونه ها در دریای خزر ایران میزیستند. دانه های هر خاویار با توجه به نوع انها دارای طیف رنگی طلایی، مشکی و خاکستری هستند که انها را با توجه به اینکه قدمتی چند میلیون ساله دارند به نام فسیل های زنده جهان میشناسند.

عکس ماهی خاویار به همراه خاویار

راهنمایی جهت صادرات خاویار ایران

صادرات خاویارها و گونه های ماهیان خاویار ایرانی از طریق شرکت ها و نمایندگی های معتبر برندهای ایرانی اعم از رایبد خاویار به کشورهای اروپایی، اسیایی و همچنین دیگر کشورهای جهان صورت میگیرد.
یکی از گونه های خاویار صادراتی که از سال های اخیر بیشترین صادرات را به خوئ مجذوب کرده است مربوط میشود به خاویار بلوگا امپریال که در جهان از طرفدارای خاصی برخوردار میباشد. این گونه یکی از گونه های کمیاب و گرانبها در ایران است.

انواع خاویار ایران جهت صادرات

 • خاویار بلوگا صادراتی
 • خاویار سوروگا صادراتی
 • خاویار آسترا و طلایی صادراتی
 • خاویار بری صادراتی
 • خاویار فشرده صادراتی

راهنمایی جهت صادرات خاویار ایران

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

فروش خاویار در اصفهان

سایت فروش خاویار در اصفهان

فروش خاویار در اصفهان و دیگر شهرهای بزرگ توسط سایت های اینترنتی با کمترین هزینه …

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار