نمایندگی خاویار ایران
از کجا خاویار بخریم

خریداران عمده خاویار آسترا در ایران

خریداران خاویار آسترا بیشتر معاملات خود را به صورت اینترنتی انجام می دهند. خاویار آسترا از ماهیان صید شده دریای خزر گرفته می شود. این نوع خاویار به دلیل ارزش بالای که دارد معمولا عمده خریداری می شود، هر چند که ممکن است قصد خرید برای هر مشتری متفاوت باشد. خاویار آسترا دارای نام دیگری به نام خاویار طلایی است. خاویار آسترا چون دارای رنگ روشنی است باعث شده تا نام خاویار طلایی نیز بر این خاویار گذاشته شود. قطر و میزان دانه هایی که خاویار آسترا ایرانی دارد از بقیه خاویارهایی که در ایران وجود دارد کوچک تر می باشد. مزه خاویار آسترا یک مزه خاصی است و مزه گردوی تازه می دهد.

انواع خاویار آسترا

 • رویال
 • درجه یک
 • درجه دو

خاویار آسترا در ایران

تاس ماهی ایرانی ( قره برون ) از ماهی های است که از آن خاویار آسترا یا طلایی تهیه می شود. برخی تاس ماهی ایرانی را با تاس ماهی روسی یکی می دانند یا در پاره ای از مطالب مربوط به خاویار آسترا، آن را برگرفته از تاس ماهی روسی می دانند. آنچه که لازم است بدانید این است که در حقیقت تاس ماهی ایرانی از روس آمده می باشد. ترک زبانان به تاس ماهی، قره برون می گویند و قره برون به زبان فارسی ” بینی سیاه ” معنا می شود. اگر بخواهیم ارزش تاس ماهی را در ۶ نوع خاویارماهی دریای خزر رتبه بندی کنیم باید بگوییم که این ماهی در رتبه دوم ماهیان این دریا قرار دارد.

ویژگی های تاس ماهی ایرانی

قبل از بیان ویژگی های تاس ماهی ایرانی به تفاوت این نوع ایرانی با روسی آن پرداخته ایم.

 • تاس ماهی ایرانی درشت تر از تاس ماهی روس است.
 • درشت بودن تاس ماهی ایرانی باعث می شود که خاویار آسترا ( گرفته شده از تاس ماهی ایرانی ) باکیفیت تر از نوع روسی می باشد.
 • از لحاظ ظاهری این ماهی ها مشابه یکدیگر هستند با این تفاوت که تاس ماهی ایرانی تیره تر از تاس ماهی خارجی است و بعضی از آنها دانه های سفیدی را در روی بدنشان دارند.
 • طول آنها به بیش از ۲ متر می رسد.
 • بالغ شدن آن در سن ۱۲ تا ۱۴ سالگی اتفاق می افتد.
 • وزن آنها ۶۰ تا ۱۳۰ کیلوگرم می باشد.

خریداران خاویار آسترا

در اینجا با اطمینان اعلام می کنیم که خریداران خاویار آسترا در ایران از طریق آنلاین اقدام به خرید می کنند. در بازار خرید، خاویار آسترا از گونه های مختلف ۳ نوع ماهی به دست می آید. ( تاس ماهی ایرانی، تاس ماهی روسی، خاویار ماهی شیب ). این محصول از نوع دریایی و پرورشی تهیه شده و در بازار عرضه می شود. بخش عمده خاویار این گونه ماهی صادر می شود و بیش از ۹۰ درصد خاویار دنیا از دریای خزر تهیه می شود. برخی ویژگی ها که باعث می شود عمده این محصول در بازار شکل بگیرد می توان موارد زیر را برشمارد.

 •  رنگ طلایی که باعث شده، به خاویار طلایی شهرت پیدا کند.
 •  حداقل ۱۰ سال زمان می برد که گونه این ماهی به بلوغ برسد و خاویار به وجود آید.
 •  طعم خاص فندقی آن باعث شده مورد پسند بیشتر مردم واقع شود.

خریداران خاویار آسترا

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

ماهی خاویار آسترا

فروشندگان ماهی خاویار آسترا در ایران

فروشندگان ماهی خاویار آسترا و دیگر خاویارماهی ها در انحصار دولت می باشد. فروشندگان در …

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار