نمایندگی خاویار ایران
لیست قیمت خاویار انزلی در بازار

خرید خاویار اصل درجه یک ایران

چرا اغلب افراد به منظور خرید خاویار اصل درجه یک ایران به مراکز تخصصی مراجعه می کنند؟ آیا می توان گفت برخی از محصول موجود در بازار کیفیت خوبی ندارند؟ همانطور که می دانید خاویار یکی از خوراکی های گران قیمتی ست که از ماهی بدست می آید. این پر فایده را افراد زیادی در برنامه غذایی خود قرار داده و از فواید آن بهره می گیرند. اما اینکه بتوان یک خاویار خوب و اصل را تهیه کرد موضوعی مهم است.

قیمت خاویار اصل در ایران

قیمت خاویار اصل در ایران بستگی به نوع و گونه های ماهیان خاویاری دارد زیرا هر یک ار گونه های نرخ و قیمت میان خودشان با دیگر گونه های بسیار متفاوت می باشد بر اساس نوع و اندازه و همچنین وزن انها. برای مطلع شدن از قیمت ها میتوانید به برند و مرکز معتبر خاویار ایران در نقاط مختلف کشور که حضور داری مراجعه نمایید و برای خرید حضوری آدرس مراکز و شماره تلفن هایشان را دریافت نمایند که خریدی مرغوب را داشته باشند. خاویار حاوی مقادیر بالایی از پتاسیم است که به مقابله با فشار خون بالا کمک می‌کند.

قیمت خاویار اصل در ایران

خرید خاویار اصل

با توجه به گران بودن قیمت خاویار شرکت های سود جو اقدام به تولید خاویار تقلبی و بی کیفیت کرده و آن را به بازار عرضه می دهند. همین اقدام سبب شده بسیاری از افراد دچار ضرر شده و در خرید خاویار با مشکل مواجهه شوند. به همین دلیل توصیه می شود در هنگام خرید خاویار اصل دقت زیادی گردد.

خرید خاویار اصل

قیمت خاویار درجه یک صادراتی

یکی از انواع خاویارهای مهم که در ایران امروزه در حال تولید است که مناسب صادرات است انوع خاویار ایرانی درجه یک است. یکی از مهم ترین خاویارهای درجه یک ایرانی خاویار بلوگا درجه یک میباشد که بیشتر برای صادرات استفاده می شود. خاویارهای صادراتی هر کدام بسته به ویژگی خاصی که دارند دارای قیمت به خصوصی می باشد که برای هر شرکت با شرکت دیگر متفاوت می باشد.

قیمت خاویار درجه یک صادراتی

نحوه خرید خاویار اصل درجه یک

اغلب افراد در مورد استانداردهای یک خاویار خوب سوال کرده تا در خرید آن به مشکل نخورند. لذا ما نیز برخی از نکات مهم را یادآوری می کنیم:

 • خاویار باید از بسته بندی استاندارد بهره گیرد
 • طعم و مزه طبیعی داشته باشد
 • رنگ آن ثابت و طبیعی باشد
 • قیمت آن متناسب با کیفیتش باشد
 • از برندهای شناخته شده خریداری گردد
 • به مراکز تخصصی مراجعه شود.

نحوه خرید خاویار اصل درجه یک

خاویار اصل ایرانی

خاویار اصل ایرانی در بهترین و درجه یک ترین و معتبر ترین نمایندگی های ما که در ایران می باشند به بهترین نحوه ممکن پس از تولیدی و پرورشی بهترین محصولات بین نمایندگی ها و مراکز خرید و فروش خاویاری موجود می باشد. خاویارهای اصل در کشور پهناور ما به فروش میرسند و ممکن است با خود که برای اولین برای یک همچین خریدی خواهید داشت بپرسی که چرا فقط از ایران صادر و تولید میشود که باید بدانید ایران اولین و بزرگترین تولید کننده خاویار جهان است زیرا بندی عالی در بهترین رتبه می باشد. خاویارهای دریای خزر بومی کشور ما است و مهم ترین شغل ها را برای همگان ایجاد نموده است.

خاویار اصل ایرانی

مرکز خرید خاویار اصل ایرانی

مرکز خرید خاویار اصل ایرانی در ایران را میتوان از نمایندگی های مهم و بزرگ در کشور نام برد که انها را جهت تهیه درجه یک ترین گوشت و پست و تخم ماهیان خاویاری میتوانید از سایت ماهیان خاویاری ایرانی جست و جو نمایید و خریداری کنید محصولات مورد نظر خود را درب منزل خود تحویل نمایید. گوشت ماهی خاویار هم مثل سایر ماهی هاست. اما آنچه موجب متمایز شدن این ماهی از انواع دیگر می شود، تخم آنهاست که به مروارید سیاه نیز مشهور است.

مراکز مهم خاویاری

 • رایبد خاویار
 • خاویار ایران
 • میراث خاویار
 • دریا خاویار
 • باهو خاویار
 • و….

مرکز خرید خاویار اصل ایرانی

خرید خاویار اصل ایرانی

خرید خاویار اصل ایرانی را میتوانید از نمایندگی بسیار معتبر رایبد خاویار انجام دهید. آیا می دانید خاویار درجه یک ایرانی در بازار با چه قیمتی خرید و فروش می شود؟ برای اینکه به راحتی بتوانید به اینگونه از سوالات متداول درباره قیمت ها نوع ماهیان خاویار نوع گوشت و گوشت آنها و اینکه کیفیت های هر کدام مطلع شوید میتوانید به نمایندگی ما رجوع بیاورید تا در کنار ما بهترین های خاویار را خریداری و تجربه خرید را در قیمت های مناسب و ارزان با نوع هر گونه خاویاری داشته باشید.

محصولات رایبد خاویار

 • گوشت ماهیان به صورت فله ای
 • خاویار در بسته بندی های عالی
 • بسته بندی های موجود در رایبد قوطی و شیشه ای می باشد
 • خاویارهای درجه یک بلوگا
 • خاویارهای استراو  سوروگا
 • خاویاری بری

خرید خاویار اصل ایرانی

صادرات خاویار اصل و درجه یک

صادرات خاویار اصل و درجه یک ایرانی به کشورهای های جهانی توسط نمایندگی های خاویاری عرضه می شود. ماهیان خاویاری در ایران انواع مختلفی دارند که پنج گونه مهم آن در دریای خزر ایران میزیستند و بومی ایران میباشند که از طریق کشور به تمام جهان صادر میگردد. خاویار گونه ای از تخم ماهیان خاویاری بوده است که در بخش های مختلفی از جهان دیده می شود. ماهیان خاویار دارای ۲۸ گونه در جهان می باشند که از این تعداد ۶ گونه از این ماهیان در کشور ایران یافت می شود.

کشورهای صادراتی مهم

 • المان
 • فرانسه
 • امریکا
 • کانادا
 • بلژیک
 • اروپا
 • و…..

صادرات خاویار اصل و درجه یک

مراکز فروش خاویار اصل ایرانی

مراکز فروش خاویار اصیل ایرانی را میتوانید در سایت ماهیان خاویاری ایرانی جست و جو نمایید.

بهترین ماهیان خاویار در دریای خزر ایران یافت می شود و در تمام بازارها با قیمت های مناسب توسط نمایندگی رایبد خاویار به فروش می رسند.
 دریای خزر یکی از بزرگترین دریا هایی است که توانسته است بیش از ۹۰ درصد از خاویار کل جهان را فراهم آورد و همچنین این دریا به خوبی توانسته است بهترین ماهیان خاویاری را پرورش و وارد بازار نماید. برای اینکه بخواهید بهترین ها را خریداری نمایید میتوانید به نمایندگی رایبد خاویار در کشور خود که حضور دارید مراجعه نمایید تا بهترین ها را در کنار خود داشته باشد برای مصرف نمودن.

مراکز فروش خاویار اصل ایرانی

قیمت خاویار اصل در بازارهای خارجی

قیمت خاویارهای اصل در بازارهای داخلی ایران در بین هر یک از گونه های خاویاری با یکدیگر متفاوت میباشد و برای مطلع شدن از قیمت ها هنگام خرید میتوانید به نمایندگی های ایرانی و مراکز خرید و فروش خاویاری مراجعه نمایید. سفارش خرید خاویار کنسرو شده در ایران را مشتریان برای تهیه به صورت آنلاین اینترنتی میتوانند به معتبرترین سایت فروشگاه نمایندگی انلاین خاویار ایران مراجعه نمایند.

قیمت خاویار اصل در بازارهای خارجی

فروش خاویار اصل ایران

فروش خاویار اصل در بین نمایندگی های مهم مانند رایبد خاویار که برندی بسیار جا افتاده میان مشتریان می باشد به راحتی صورت میگیرد. درباره خاویارهای تقلبی بین نمایندگی های مزخرف باید چنین گفت که چند سالی است که نوعی خاص از بسته بندی خاویار که به صورت بسته بندی های۱۰۰گرمی درون شیشه که خارج از یخچال نگهداری می گردد که معمولا روی آن با زبان های روسی یا ترکی نوشته شده است و فروشندگان این کالا ، آن را به عنوان خاویار آذربایجانی یا روسی به  خریداران معرفی می کنند.

خاویارهای اصل همگی دارای مهر و پروانه ثبت سازمان سلامت و بهداشت و  جهاد کشاورزی به همراه درب های پلمپ شده می باشد.

فروش خاویار اصل ایران

خرید خاویار اصل در بازار

خرید خاویار اصل در بازار را میتوانید از نمایندگی بسیار معتبر و با سابقه بسیار زیاد رایبد خاویار خریداری نمایید. این نمایندگی و فروشگاه انلاینش همواره خاویار های مرغوب صادراتی و تازه را در دسترس مشتریان برای خرید با قیمت های ارزان و باورنکردنی مناسب با نوع محصولات و گونه های خاویاری قرار داده است. معمولا این خاویار در ظروف(۲۵۰،۱۲۵،۵۰) گرمی همراه با باند رول امنیتی ، کاغذ و نخ و پلمپ مناسب به بازار ارائه می گردد.

ویژگی خاویار اصل

 • درب پلمپ شده
 • تاریخ تولیدی
 • تاریخ انقضا
 • مهر سلامت
 • و…….

خرید خاویار اصل در بازار

فروش خاویار اصل ایران به صورت عمده

فروش خاویار ایران به صورت عمده و جزیی را میتوانید از نمایندگی رایبد خاویار با اطمینان خاطر بسیار انجام دهید. پیشنهاد میشود که برای جذب بیشتر خواص خاویارها و ماهیان خاویاری فرقی ندارد که از کدام گونه های خاویاری باشند آنها را هنگام صبح در کنار صبحانه میل نمایید تا انرژی کل روز در بدنتان ذخیره گردد.

خاویارهای اصیل ایرانی نه تنها دارای ویژگی های زیادی برای قشرهای بزرگ و کوچک جوامع می باشد.
خاویار فواید بسیاری را هنگام خوردن برای افراد در بر میگیرد. درباره خاویار اصل بهتری است بدانید هنگامی که هر دانه خاویار را بین دو انگشت خود قرار می دهید با یک میزان خاص فشار ترکیده و مایعی روشن و سفید رنگ از آن خارج می گردد.

فروش خاویار اصل ایران به صورت عمده

عرضه خاویار ایرانی و اصل به قیمت نمایندگی

عرضه خاویار ایرانی با قیمت ارزان و مناسب بین نمایندگی های معتبر صورت میگیرد. خرید انواع خاویار به قیمت ارزان و در کیفیت های عالی را از نمایندگی رایبد خاویار تجربه نمایید. در ایران به دلیل وجود بهترین نوع محصولات ماهیان دریایی و پرورشی خاویار و همچنین وحشی در دریای خزر کشور موجود می باشند، دارای نمایندگی های بسیار میباشد.خاویار اصل ایرانی حتما ، باید درون یخچال و یا همراه پکیج یخ و آکاسیو حمل و نگهداری شود. از نظر شکل و سایز دان همه همگن و هم شکل به شکل کروی یا بیضوی می باشد.

عرضه خاویار ایرانی و اصل به قیمت نمایندگی

نرخ روز خاویار اصل ایران

نرخ روز خاویار اصل ایران را اینطور باید گفت که در ایران به دلیل بومی بودن ماهیان خاویاری در کشور دارای نمایندگی بسیار و بزرگی می باشد که مشتریان برای مطلع شدن از قیمت ها و قبل از خرید خود میتوانند به راحتی با دسترسی بسیار آسان به سایت فروشگاه و برند خاویار ایران در هر جا که هستند مراجعه کنند. برترین انواع خاویار ایرانی می توان به خاویار امپریال اشاره کرد و این نوع خاویار طلایی از فیل ماهی استخراج می شود و از مرغوب ترین انواع خاویار معرفی شده است.

نرخ روز خاویار اصل ایران

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

برند خاویار ایرانی در بازار جهانی با قیمت مناسب

پخش خاویار درجه یک با برند رایبد خاویار

پخش خاویار درجه یک با برند رایبد خاویار در سراسر ایران با قیمت مناسب صورت …

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار