نمایندگی خاویار ایران
خاویار پرورشی اصل در ایران

صادرات خاویار پرورشی اصل در ایران

خاویار پرورشی اصل در ایران با قیمت مناسب در مجموعه رایبد خاویار به فروش می رسد. برترین منطقه برای صادرات خاویار پرورشی اصل در ایران کجا میباشد؟ خاویار پرورشی اصل دارای چه ویژگی هایی می باشد؟ آیا ایران منطقه خوبی برای تولید خاویار می باشد؟ خاویار پرورشی اصل در ایران از جمله خاویارهای است که از دل ماهیان خاویاری که با روش های مختلفی پرورش داده می شود، استخراج می شود. البته در سال گذشته خاویار پرورشی به کشور های اروپایی نیز صادر گردیده است، کشور های دیگر با علاقه زیاد به سمت این خاویارها می آیند، چرا که کشور ایران یکی از تولیدکنندگان عمده خاویار در جهان معرفی شده است.

صادرات خاویار پرورشی اصل در ایران

خاویار پرورشی اصل در ایران

خاویار پرورشی اصل در ایران امروزه در حال تولید است. گیلان و مازندران یکی از مهم ترین مناطق در بخش تولید خاویار پرورشی اصل در ایران هستند. مزارع مختلفی در ایران وجود دارد که خاویارهای پرورشی تولید می کنند ولی مزارع استان های شمالی گیلان و مازندران یکی از انواع مزارع مهم هستند که انواع خاویار پرورشی که دارای بهترین کیفیت هستند را تولید می نمایند. مزارع پرورش ماهیان خاویاری این دو استان به دلیل نزدیکی آب دریا ماهی های خود را با این آب پرورش می دهد و این امر باعث شده تا خاویارهای این منطقه دارای طعم و مزه همان خاویار پرورشی اصل در ایران باشد. بهترین خاویارهای تولید شده در ایران در این استخترها می باشد. همه ساله در حدود چندین تن خاویار پرورشی اصل از ایران به تمام کشورها صادر می شوند.

خاویار پرورشی اصل در ایران

کدام نوع خاویار بهتر است

خاویار پرورشی یکی از انواع خاویاری است که از نظر کیفیت و شکل ظاهری تقریباً شبیه به خاویار دریایی می باشد ولی می توان گفت که خاویار دریایی به دلیل این که از دخالت انسان در تولید آن برخوردار نبوده است، بهترین نوع خاویار محسوب می شود. البته بهتر است بدانید در کشور ایران خاویار بلوگا نیز به صورت پرورشی یافت می شود. در کل بهترین و لوکس ترین خاویار ایران را همان خاویار بلوگا است. بلوگا ایران ارزشمندترین خاویار جهان است که صادرات خاویار از ایران را تشکیل می دهد.

اسامی خاویار های پرورشی ایران

 • خاویار بلوگا ایران
 • خاویار سوروگا ایران
 • خاویار طلایی (آسترا) ایران
 • خاویار کلاسیک ایران
 • خاویار بری ایران
 • خاویار فشرده ایران
 • خاویار شیلات ایران
 • و……………

کدام نوع خاویار بهتر است

ویژگی های خاویار اصل

بسیاری از فروشندگان خاویار تقلبی که از دیگر مواد غذایی تولید شده است را به جای خاویار اصل به مردم می فروشند ولی این خاویار چون پارافین دارد علاوه بر اینکه خواص و ویژگی ندارد بلکه به سبب وجود پارافین مضرر نیز می باشد. خاویار اصل دارای ویژگی هایی است که در این تیکه از متن برایتان بیان می نماییم. خاویار اصل از دانه های بیضی شکلی برخوردار است و هیچ کدام از این خاویار ها دارای سایز های مساوی نمی باشند. در بسیاری از جاها خاویاری با اندازه و شکل های مساوی دیده می شود که نشان از خاویار تقلبی دارد. البته از دیگر نشانه های خاویار تقلبی داشتن حالت چسبندگی است و ژله ای بودن خاویار نشان خوبی نمی باشد.

ویژگی های خاویار اصل

فیلم فرآوری و بسته بندی پاستوریزه خاویار

میزان تولید و صادرات خاویار پرورشی اصل

در ایران مراکز متعددی برای تولید و پرورش ماهی خاویاری وجود دارد. خصوصا در مناطق شمالی استان گیلان و مازندران تولید خاویار و ماهی خاویاری رونق بیشتر و بهتری نسبت به سایر مناطق در کشور ما دارند. هر ساله مقدار قابل توجهی از خاویار تولیدشده این مراکز با گرفتن مجوزهای لازم به کشورهای اروپایی و آسیایی و همچنین سایر مناطق دنیا صادر می گردد. ایران یکی از تولیدکنندگان اصلی خاویار در جهان است. تنها دریای خزر در کشور ایران حدود ۹۳ درصد از خاویار کل جهان را فراهم می آورد. البته کشور ایران در تولید و پرورش ماهیان خاویاری نیز مهارت دارد.

بهترین و مرغوب ترین انواع ماهی خاویاری

 1. فیل ماهی
 2. اوزون برون
 3. شیب
 4. تاس ماهی روسی
 5. تاس ماهی ایرانی
 6. استرلیاد
 7. سیبری
 8. بستر
 9. و…..

میزان تولید و صادرات خاویار پرورشی اصل

شکل خاویار اصل

شکل خاویار اصل بستگی به نوع آن دارد. زیرا خاویار ماهیان مختلف تفاوت های زیادی داشته و می توان براساس آنها اقدام به خرید نمود.

 • اندازه دانه ها
 • رنگ
 • شفافیت
 • نداشتن ناخالصی
 • و……..

از جمله موضوعاتی ست که امروزه در رابطه با خاویار اصل مطرح بوده و می توان در ظاهر آن به خوبی شاهد بود. اما نوع بسته بندی و کیفیت قوطی ها نیز از مهمترین مسائلی ست که در رابطه با انتخاب خاویار مد نظر است. به طوری که خریداران دقت زیادی بر روی انواع بسته بندی های عرضه شده در بازار داشته و آنها را مقایسه می کنند. در اختیار داشتن اطلاعات کافی در رابطه با خاویار اصل می تواند به خریداران کمک زیادی کند. از همین رو باید با مجموعه های مختلف ارتباط گرفته و بهترین ها را تهیه نمود.

شکل خاویار اصل

خواص انواع خاویار

اگر خاویار اصل و باکیفیت در اختیار مصرف کننده ها قرار گیرد، می توانند از مزیت های موجود در آنها بیشترین استفاده را برند. زیرا این محصول خوراکی علاوه بر این که بسیار لذیذ بوده، حجم زیادی از مواد مفید بدن را در خود دارد. از این رو در سراسر دنیا از مصرف خاویار استقبال شده و افرادی که این محصولات را سفارش خرید می دهند، از تاثیرات آن به خوبی اطلاع دارند. به این ترتیب این خوراکی گرانقیمت را در تهیه نموده و به روش های مختلف مورد استفاده قرار می دهند. از مهمترین تاثیرات انواع خاویار بر روی بدن انسان، جلوگیری درمان انواع سرطان می باشد. این بیماری که می تواند در بخش های مختلف بدن ایجاد شود، با مصرف خاویار به راحتی قابل کنترل و پیشگیری است. همین امر سبب شده افرادی که به سلامتی خود اهمیت می دهند، مصرف خاویار را در برنامه خود قرار دهند.

خواص انواع خاویار

عرضه و صادرات خاویار

عرضه و صادرات خاویار ایرانی با استفاده از یکی از مجموعه های معتبر همچون رایبد خاویار با قیمت مناسب به کل جهان انجام می شود. خاویار پرورشی اصل در ایران به میزان عمده ای در حال پخش می باشد. در زمینه عرضه و صادرات انواع خاویار ایرانی دو خصیصه مهم که کیفیت و مرغوبیت است دارای ارجعیت می باشد. صادرات خاویار به تمام جهان با استفاده از مجموعه معتبری به نام فروشگاه رایبد خاویار به صورت کاملا اینترنتی در حال انجام می باشد. خاویارها انواع مختلفی دارند که تعدادی از بهترین های آن مورد صادرات قرار گرفته اند.

انواع کشورهایی که خاویار به آنها صادر می شود

 • روسیه
 • بلژیک
 • ایتالیا
 • آلمان
 • فرانسه
 • نیویورک
 • ژاپن
 • و….

عرضه و صادرات خاویار

شرکت توزیع کننده خاویار

تعدادی زیادی شرکت های توزیع کننده خاویار در ایران وجود دارد که این شرکت ها انواع خاویار ایرانی را با قیمت مناسب برای مشتریان خود توزیع می نمایند. صادرات خاویار به کشورهای مختلف یکی از کارهای مهم و اساسی است که شرکت های صادر کننده ایرانی امروز در حال انجام آن می باشند. شرکت توزیع کننده خاویار انواع خاویار ایرانی که با کیفیت ترین نوع خاویار هستند را با قیمت مناسب به کشورهایی که متقاضی هستند صادر می نماید. یکی از انواع شرکت توزیع کننده خاویار در ایران شرکت رایبد خاویار است که خاویار پرورشی اصل در ایران را با یک قیمت عالی در کل جهان به صورت اینترنتی مورد خرید و فروش قرار داده است. شرکت های توزیع کننده امروز خاویارهای ایرانی را به صورت اینترنتی و آنلاین مورد خرید و فروش ویژه ای قرار داده اند.

شرکت های صادرکننده انواع خاویار

 • رایبد خاویار
 • دریا خاویار
 • باهوخاویار
 • میراث خاویار
 • کالچر خاویار ایران
 • و…………

شرکت توزیع کننده خاویار

پخش خاویار ایرانی

خاویار ایرانی دارای خواص و ویژگی های بسیار بی شماری است که همه افراد از آن آگاهی دارند و هین موضوع سبب شده تا همه افراد خواستار خوایار ایرانی باشند و خاویار ایرانی در کل جهان با استفاده از فروشگاههای مجاز پخش و به فروش برسد. خاویار ایرانی با استفاده از فروشگاه آنلاین رایبد خاویار در کل ایران و جهان با یک قیمت مناسبی در حال پخش می باشد. فروشگاه رایبد خاویار بهترین خاویارهای خود را در بازار عرضه و پخش می نماید تا از این طریق نیاز مشتریانش برطرف شود. خاویار ایرانی چون یکی از مهم ترین غذاهای ایرانی است در کل ایران دارای مشتریان خاصی می باشد و خود این موضوع سبب شده تا پخش و عرضه خاویار ایرانی روز به روز افزایش یابد.

پخش خاویار ایرانی

خاویار صادراتی رایبد خاویار

زایبد خاویار یکی از فروشگاههای عرضه کننده خاویار ایرانی در کل جهان با قیمت مناسب می باشد. این فروشگاه انواع خاویار ایرانی را با معتبرترین برند در ایران و خارج از ایران به فروش می رساند. فروشگاه رایبد خاویار یکی از فروشگاههای است که در جهان نیاز مشتریان خود را در زمینه تولید، خرید، فروش و صادرات خاویار تامین می نمایند. با توجه به اطلاعاتی که گفته شد تمامی خریداران می توانند خاویار مد نظر خود را از این مجموعه خریداری کنند و نیاز خود را برطرف نمایند. برای تهیه انواع خاویار ایرانی باکیفیت و درجه یک می توانید با مشاورین فروش مجموعه رایبد خاویار در تماس باشید. اعلام قیمت روز انواع خاویار ایرانی یکی از شاخص ترین مشخصه های این فروشگاه می باشد. تمام خاویارهای ارائه شده از این مجموعه در ایران و خارج از نمونه های صادراتی هستند. بهترین خاویارهای صادراتی توسط مجموعه رایبد خاویار با یک قیمت عالی و به صور عمده خرید و فروش می شوند.

انواع محصولات فروشگاه رایبد خاویار

 • خاویار ایران
 • ماهی خاویار ایران
 • بچه ماهی خاویاری ایران
 • گوشت تازه ایرانی
 • گوشت دودی ایرانی
 • قارچ ترافل ایران
 • و……….

خاویار صادراتی رایبد خاویار

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

آشنایی با پخش انواع خاویار سوروگا و ماهی اوزون برون

نمایندگی خرید خاویار پرورشی

خرید خاویار پرورشی در ایران به صورت عمده در حال انجام می باشد. ماهی خاویار …

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار