نمایندگی خاویار ایران
طرز تهیه ماهی اوزون برون

طرز تهیه ماهی اوزون برون سرخ شده

آیا با طرز تهیه ماهی اوزون برون سرخ شده آشنایی دارید؟ آیا روش مصرف ماهی خاویاریرا می دانید؟ بهترین روش طبخ آن به چه صورت بوده و آیا انتخاب نوع ماهی نیز مهم است؟ شاید برای شما هم طرز تهیه ماهی اوزون برون سرخ شده جالب باشد. زیرا این ماهی وقتی به صورت حرفه ای تهیه و سرخ شود، بسیار لذیذ خواهد شد.

در حال حاضر ماهی اوزون برون تولید شده در ایران به لحاظ کیفیت در سطح عالی بوده و می توان غذای بسیار خوب و عالی را به کمک آن تهیه کرد. به همین دلیل خرید این نوع ماهی خاویاری و استفاده از آن برای تهیه غذا به مصرف کننده های سراسر کشور توصیه می شود. ماهی خاویاری طعمی خاص و لذیذ دارد که و در ردیف ماهی هایی است که می توان فیله را به راحتی از استخوان جدا کرد و یا حتی فیلهه بی استخوان انرا از بازار تهیه نمود.

انواع خوراک اوزون برون

 • اوزون برون سرخ شده
 • اوزون برون کبابی
 • اوزون برون دودی

طرز تهیه ماهی اوزون برون سرخ شده و کبابی

طرز تهیه ماهی اوزون برون و روش مصرف ماهی خاویاری چگونه است؟ کباب ماهی اوزون برون یکی از انواع غذاهای خوشمزه است که می توانید در هر یک از وعده های غذایی خود صرف نمایید. ماهی اوزون برون یکی از غذاهای دریایی است که گوشت آن را می توانید به صورت کبابی طبخ کرده و مصرف نمایید. گوشت ماهی خاویاری را پس از داغ شدن روغن در ماهی تابعه قرار دهید و در نهایت با آب انار ترش و آب لیمو لذت خوردن این ماهی را دو چندان کنید. برای تزئین نیز می شود از دانه های انار، سبزی معطر همچون جعفری و… استفاده نمایید.

کبابی کردن ماهی خاویاری

طرز تهیه ماهی اوزون برون و یکی از روش مصرف ماهی خاویاری که بسیار سالم و خوش طعم خواهد بود، پخت کبابی گوشت ماهی اوزون برون است. گوشت فیله شده را می توانید به قطعات گوچک تقسیم کرده و با افزودن آب لیمو، آب زعفران و سایر طعم دهنده ها غذایی سرشار از سلامتی را خود میل نمایید فقط برای کبابی کردن گوشت ماهیان خاویاری باید به این نکته توجه کنید چون گوشت ماهی خاویاری لطیف است آن را زیاد در مواد اسیدی مانند آب لیمو نخوابانید زیرا ممکن است که فوایدش از بین برود.

خرید و تهیه ماهی اوزون برون سرخ شده و کبابی

روش مصرف ماهی خاویاری به گونه ای است که شما می توانید ماهی اوزون برون را به روش های مختلفی اعم از سرخ شده ییا کبابی می توانید طبخ نموده و مصرف نمایید. طعم و عطری که گوشت ماهی خاویاری دارد خیلی خیلی بی نظیر است. خوردن گوشت ماهی خاویاری در هر وعده غذایی برای بدن هر فردی بسیار بسیار  مفید می باشد. گوشت ماهیان خاویاری اعم از اوزون برون به هر روشی که پخته شود خیلی خوشمزه و مقوی است. برای تهیه گوشت کبابی ماهی خاویاری می توانید به فروشگاه آنلاین رایبد خاویار www.raibodcaviar.ir مراجعه نمایید و انواع گوشت ماهی خاویاری (فیله شده، کبابی، دودی و…) تهیه نمایید.

انواع ماهی خاویاری در ایران

 • فیل ماهی خاویاری (بلوگا)
 • ماهی خاویاری قره برون (آسترا)
 • ماهی خاویاری چالباش (آسترا)
 • ماهی خاویاری شیپ (آسترا)
 • اوزون یرون (سوروگا)
 • ماهی خاویاری سیبری (بری)
 • ماهی خاویاری استرلیاد
 • ماهی خاویاری بستر

طرز تهیه ماهی اوزون برون سرخ شده

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

قیمت بچه ماهی 10 گرمی

قیمت بچه ماهی ۱۰ گرمی ازون برون

قیمت بچه ماهی ۱۰ گرمی اوزون برون چند است؟ با شروع فروش بچه ماهی در …

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار