خانه / ماهی اوزون برون / فروش اینترنتی ماهی اوزون برون
فروش اینترنتی اوزون برون
فروش اینترنتی ماهی اوزون برون

فروش اینترنتی ماهی اوزون برون

خرید و فروش اینترنتی ماهی اوزون برون کمک فراوانی به پیشرفت پرورش ماهی ازون برون کرده است. استفاده از اینترنت باع شده اطلاعات کامل تر و دقیق تری از نحوه پرورش و خرید خاویار به مردم داده است و این آگاهی را به مردم داده است که می توانند ماهی های خاویاری را با گرفتن مجوز های لازم در کل کشور پرورش دهند.

فروش اینترنتی ماهی اوزون برون

انواع ماهی دارای خاویار در دریای خزر

  • بلوگا استروژن
  • آسترا استروژن
  • سوروگا استروژن
  • بری استروژن

انواع ماهی دارای خاویار در دریای خزر

 

تشخیص ماهی اوزون برون

از میان این سه ماهی سورگا استروژن به زبان ترکی یعنی اوزون برون، ازهمه معروف تر است پوست این ماهی کلفت و خشن است. خاویار این ماهی شهرت جهانی دارد. این خاویار با اندکی نمک در قوطی های کوچک عرضه می شود که معمولاً به عنوان اردور می خورند و بر حسب رنگ و اندازه دانه، درجه بندی می شود. انواع این خاویار عبارتند از: خاکستری، سیاه، بور، درشت، ریز و بسیار درشت، گران ترین نوع خوایار بور بسیار درشت است. ماهی اوزون برون به دلیل صید بی رویه مخصوصا توسط کشورهای همسایه به شدت در معرض خطر است.

فروش اینترنتی ماهی اوزون برون

فروش اینترنتی ماهی اوزون برون

ماهی ازون برون در دریاهای دیگر نیز دیده می شود ولی محل اصلی و زیستگاه آن دریای خزر می باشد. در کلیه نقاط دریای خزر این ماهی دیده می شود. در فصل بهار ماهی اوزون برون برای تخم ریزی وارد رودخانه می شود تا در رودخانه تخم ریزی کند. سن بلوغ ماهی اوزون برون در ماهیان نر هفت تا سیزده سال و در ماهی های ماده هشت تا هفده سال می باشد. میانگین خاویار دهی ماهی اوزون برون در حدود سه کلیوگرم می باشد. گوشت این ماهی و خاویارش از طریق فروشگاه آنلاین رایبد خاویار به صورت اینترنتی به فروش می رسد. خرید و فروش گوشت ماهی اوزون برون تازه و خاویارش در مجموعه رایبد خاویار با یک قیمت مناسب انجام می شود.

فروش اینترنتی ماهی اوزون برون

منبع: خبر آنلاین

امتیاز
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش رایبد خاویار
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 01344600983
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

پخش عمده ماهی خاویار در کشور

پخش عمده ماهی خاویار در کشور

پرورش دهندگان به منظور پخش عمده ماهی خاویار در کشور طبیعتا می توانند از سایت …

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید