نمایندگی خاویار ایران
فروش خاویار سوروگا
فروش خاویار سوروگا ازون برون

فروش خاویار سوروگا ازون برون

به خاویار ماهی ازون برون خاویار سوروگا گفته می شود و به نام سوروگا معروف می باشد. در داخل کشور ایران، بازار فروش خاویار سوروگا ازون برون و گوشت ماهی اوزون برون بسیار قوی است و خریداران ایرانی این نوع خاویار را دوست دارند و طعم آن را می پسندند. از دیگر مزایای خاویار سوروگا قیمت بسیار پایین آن نسبت به خاویار بلوگا می باشد. همین ویژگی باعث رغبت بیشتر برای خرید خاویار این ماهی و خاویارش شده است و این دلایل باعث شده تا مردم تمام خاویارها را به اسم خاویار اوزون برون بشناسند.

فروش خاویار سوروگا

انواع خاویار ایرانی

  • خاویار بلوگا ایران
  • خاویار سوروگا ایران
  • خاویار آسترا ایران
  • خاویار بری ایران
  • خاویار فشرده ایران

انواع خاویار ایرانی

فروش خاویار سوروگا ازون برون

اوزون برون یا همان سوروگا یکی از ماهی های خاویاری است که در دریای خزر به صورت طبیعی موجود می باشد. ماهی اوزون برون یکی از کوچک ترین نمونه های ماهی های خاویاری دریای خزر می باشد. ماهی اوزون برون دارای پوزه ی بلندتری نسبت به بقیه ماهیان خاویاری است و این امر باعث شده تا از بقیه ماهی ها جدا باشد و آن را اوزون برون به نامند.خاویار ماهی اوزون برون از بقیه خاویارهای موجود دریای خزر ریزتر می باشد و این امر باعث شده تا فروش خاویار اوزون برون یا سوروگا از بقیه بیشتر باشد.

فروش خاویار سوروگا ازون برون

فروش خاویار سوروگا در رایبد خاویار

فروشگاه اینترنتی رایبد خاویار فروشنده انواع خاویار های ایرانی من جمله خاویار سوروگا و خاویار بلوگا می باشد. قیمت تمام شده خاویارایرانی برای مشتری در مجموعه رایبد خاویار کاملا رقابتی و تضمین شده می باشد. رایبد خاویار کلیه خاویرهای ایرانی را با بهترین کیفیت در اختیار کلیه مشتریان خود در اقصی نقاط کشور ایران قرار می دهد. خاویار صادراتی بلوگا امپریال نیز با بهترین قیمت در فروشگاه اینترنتی خاویار قابل خرید می باشد. از فروشگاه رایبد خاویار خاویار مورد نظر خود را خریداری نمایید و در درب منزل تحویل بگیرید و از خرید خود بهترین لذت را ببرید.

خرید خاویار بلوگا امپریال از رایبد خاویار

 

 

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

نمایندگی فروش خاویار

خاویار سوروگا پرورشی با بسته بندی ۵۰ گرمی

خاویار سوروگا پرورشی بسته بندی شده که اغلب در حجم ۵۰ گرمی تولید و روانه …

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار