نمایندگی خاویار ایران
خرید خاویار در تهران

قیمت خاویار اوزون برون در تهران

قیمت خاویار اوزون برون در تهران و در بازار ایران حدود چند میلیون ارزش دارد و جزایی لوکس به حساب می آید، دانه های خاویاری از همین رو لقب الماس سیاه را گرفته اند. ماهی خاویاری اوزون برون در دریای خزر زندگی میکند و خاویار این ماهی را نیز خاویار سوروگا می گویند.

قیمت خاویار اوزون برون در تهران

لیست قیمت خاویار شمال با بهترین کیفیت

لیست قیمت خاویار شمال با بهترین کیفیت را با ید به این نکته اشاره کرد در بین تمام کشورها و نمایندگی های خارجی جهان لیست و نرخ قیمت ماهیان خاویاری با هز یک از کشورهای جهان با یدکدیگر متفاوت می باشد و ان ها را متمایز می نمایند. برای خرید در هر کجای جهان و ایران که می باشد با مراجعه به نمایندگی رایبد خاویار میتوانید از لیست و نرخ ثابت قیمت گوشت و تخم ماهیان خاویاری اصیل و مرغوب دریای خزر مطلع شوید.

لیست قیمت خاویار شمال با بهترین کیفیت

خرید و فروش خاویار اوزون برون

خرید و فروش خاویاری خوبی همچون خاویار اوزون برون در ایرن فقط از طریق مجموعه های معتبری همچون رایبد خاویار در حال انجام می باشد. خاویار اوزون یکی از انواع خاویارهای ایرانی است که از ماهی اوزون برون دریای خزر گرفته شده است. خاویار اوزون برون یکی از انواع خاویارهای باکیفیت است که دارای طعم و مزه عالی می باشد و همین موضوع سبب خرید و فروش بیش از حد این خاویار در کل ایران و جهان شده است. یکیاز ریزترین خاویارها که در ایران به صورت پرورشی و دریایی تولید شده خاویار پرخاصیت اوزون برون می باشد.

خرید و فروش خاویار اوزون برون

مرکز فروش خاویار سوروگا

مراکز فروش خاویار اوزون برون در ایران زیاد است که یکی از آن مراکز فروش رایبد خاویار می باشد. رایبد خاویار یکی از فروشگاههای آنلاینی است که در ایران می تواند انواع خاویار سوروگاهی که مورد نیاز شما است را با قیمت مناسب در خدمتتان قرار می دهد. خاویار سوروگایی که در مرکز رایبد خاویار به فرو می رسد خیلی باکیفیت می باشد چون این خاویار در شرایط بسیار مناسبی تهیه شده است.

مرکز فروش خاویار سوروگا

خرید و قیمت خاویار اوزون برون در تهران

جهت اطلاع از قیمت روز خاویار اوزون برون از مدیریت فروش شرکت در ارتباط باشید و یا به فروشگاه آنلاین رایبد خاویار مراجعه فرمایید. البته خاویار سفارش داده شده پس از بسته بندی و فراوری ارسال می گردد. خاویار اوزون برون یکی از خاویارهای تولید شده در دریای خزر است که از قدیم تا به امروز به صورت طبیعی وجود داشته و امروزه به سبب مزه خوبی که دارد به صورت پرورشی نیز در حال تولید است.

انواع خاویار سوروگا در بازار جهانی

 • خاویار سوروگا درجه یک
 • خاویار سوروگا رقم یک
 • خاویار سوروگا درجه دو
 • خاویار سوروگا رقم یک

خرید و قیمت خاویار اوزون برون در تهران

قیمت خاویار ایران در بازار جهانی

قیمت خاویار در بازار جهانی چند است؟ اویارهای صادراتی دارای تعداد بسیار مختلفی می باشد. خاویار اوزون برون یکی از انواع خاویارهایی است که در نمونه های صادراتی جا دارد. قیمت خاویارهای صادراتی را فقط با یک تماس می توانید به صورت کامل به دست آورید. خاویار ایران چند سال است که وارد بازارهای صادراتی شده است و در حال خرید و فروش می باشد.

قیمت خاویار ایران در بازار جهانی

قیمت خاویار ۵۰ گرمی اوزون برون

قیمت خاویار ۵۰ گرمی اوزون برون در ایران چند است؟ برای دریافت قیمت انواع خاویارهای ایرانی در وزن های ۵ گرمی فقط کافیست با شماره موجود در این مجموعه تماس بگیرید و بهترین خاویارها را خریداری نمایید. خاویار اوزون برون یکی از خاویارهای بسیار خوشمزه و ریزی است که در ایران تولید شدهو همه دنبال خرید این خاویار هستند. خاویارهایی با وزن ۵۰ گرمی یکی از انواع خاویارهایی هستند که در کل ایران پر فروش تر می باشند. خاویار اوزون برون دارای انواع مختلفی می باشند که در بالا به تعدادی از آنها اشاره نموده ایم و هر کدام دارای قیمت مختلفی می باشند.

قیمت خاویار 50 گرمی اوزون برون

قیمت خاویار در بازار

قیمت در بازار وابستگی زیادی به قیمت جهانی خاویار دارد و متاثر از قیمت خاویار در بازار جهانی می باشد و به همین طبع تا زمانی که خاویار در بازار جهانی قیمت بالاتر به خود گرفته باشد، در بازار داخل کشور نیز قیمت خاویار بالا میرود. اصلی ترین مرکز برای خرید و فروش خاویار و ماهیان خاویاری شمال کشور و منطقه گیلان و مازندران میباشد.

قیمت خاویار در بازار

تولید انواع خاویار

ایران یکی از کشورهای صادر کننده اصلی خاویار سوروگا در بازار جهانی است و قیمت قیمت خاویار سوروگا در بازار جهانی نیز متاثر از قیمت و میزان عرضه این محصول برای صادرات می باشد. ایران بزرگترین صادر کننده خاویار اصل در دنیا محسوب می شود. قیمت خاویار سوروگا بسیار پایین تر از خاویار بلوگا رویال می باشد ولی طعم آن فوق العاده است. خاویار سوروگا در انواع مختلفی وجود دارد که شما میتوانید برای خرید آنها اقدام کنید.

 • اوزون برون
 • فیل ماهی
 • تاس ماهی
 • چالباش
 • قره برون
 • شیب
 • استرلیاد
 • و…….

تولید انواع خاویار

تولید خاویار در شمال چگونه است

تولید خاویار در شمال چگونه است؟ ایا ماهیان خاویاری در شمال کشور در بهترین مزارع تولید میشوند؟ ایا با مجهز ترین امکانات انها را تولید می نمایند؟ غذای ماهیان برای پرورش و رشد انها چه چیزهایی می باشد؟
در شمال ایران و واقع در هر یک از مزارع با داشتن مجوز از سوی وزارت بهداشتن همواره با کیفیت ترین محصولات را بین همگان عرضه مینمایند تا بهترین انها در اختیار مشتریان قرار گرفته شود. مشتریان باید بدانند که . خاویارهای تقلبی از نظر ارزش های غذایی و همچنین کیفیت بسیار متفاوت تر از خاویار اصل میباشد که نه تنها دارای کیفیت نمیباشد بلکه هنگام خوردن با کمی داشتن اطلاعات درباره انها میتوان به راحتی اصل و یا تقلبی بودن انها را تشخیص داد.

تولید خاویار در شمال چگونه است

بازار خاویار ایران در اروپا

بازار خاویار ایران در اروپا نیز زیاد می باشد که از طریق بازارهای ایرانی طبیعی ترین و با کیفیت ترین محصولات میان مشتریان خارجی با مراجعه به نمایندگی های ایرانی صورت گرفته و عرضه میگردد به همراه کیفیت اصل در بسته بندی های مختلف قوطی و شیشه ای کاملا لوکس و شیک از طریق فروشگاه اینترنتی خود به صورت تازه به همراه قیمت های کاملا ارزان و مناسب با نوع محصولات در اختیار مشتریان خاویاری خود قرار میدهند.

فروشگاه رایبد خاویار که دارای نمایندگی و بهترین مراکز در سطح کشور میباشد بدون واسطه انواع محصولات خاویاری را با قیمت های بسیار مناسب و محصولاتی تازه در اختیارمشتریان خود به صورت انلاین قرار میدهد.

انواع مجوزهای مخصوص صادرات خاویار به اروپا

 • مجوز سایتس صادراتی خاویار ایران
 • مجوز دامپزشکی صادراتی خاویار ایران
 • مجوز حمل و نقل صادراتی خاویار ایران
 • مجوز قرنطینه صادراتی خاویار ایران
 • مجوز گواهی مبدا صادراتی خاویار ایران
 • مجوز گواهی مقصد صادراتی خاویار ایران
 • مجوز کارت بازرگانی صادراتی خاویار ایران
 • و………

بازار خاویار ایران در اروپا

کیفیت خاویار شمال نسبت به خاویار جنوب

کیفیت خاویار شمال نسبت به خاویار جنوب بیشتر می باشد زیرا خاویارهای واقع در استان های شمالی کشور به دلیل مرغوب بودنشان و اینکه نزدیک بودن انها به دریای خزر و در دسترس بهتر قرار گرفتن برای نمایندگی ها و مزارع پرروشی بهترین نوع انها بعد از پرروش و تولیدی از صوی مراکز و مزارع خاویاری در اختیار مشتریان واقع در شهرهای بزرگ و کوچک هر یک از استان های ایرانی وکشورهای جهانی قرار گرفته میشود.

کیفیت خاویار شمال نسبت به خاویار جنوب

خاویار بلوگا بهترین خاویار ایران و جهان

خاویار بلوگا بهترین خاویار ایران و جهان است و دلیل محبوبیت ان را میتوان چنین بازگو کرد که یکی از مهم ترین گونه های خاویاری در کشور ایران میباشد که بومی دریای خز است.
این خاویار از ماهی فیل ماهی تهیه میشود که فیل ماهی بزرگترین ماهی دریای خزر است که از نقطه نظر کیفیت خاویار رتبه اول را به خود اختصاص داده‌است که خاویار ماهی فیل ماهی از نظر کیفیت در رتبه اول قرار دارد و دارای مرغوب ترین طعم و مزه میباشد که بسیار کمیاب و گرانبها نیز میبشد و تا به امروز بیشترین صادرات ماهی خاویاری را به خود اختصاص داده است. جهت تهیه و بهره مند شئن از خواص انها میتوانید به سایت نمایندگی معتبر رایبد خاویار ایران مراجعه نمایید.

انواع خاویار بلوگا بهترین خاویار جهان

 • خاویار بلوگا سه صفر ایران
 • خاویار بلوگا امپریال ایران
 • خاویار درجه یک ایران
 • خاویار درجه دو ایران

خاویار بلوگا بهترین خاویار ایران و جهان

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

نمایندگی فروش خاویار

خاویار سوروگا پرورشی با بسته بندی ۵۰ گرمی

خاویار سوروگا پرورشی بسته بندی شده که اغلب در حجم ۵۰ گرمی تولید و روانه …

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار