خانه / خاویار سوروگا / قیمت خاویار ماهی اوزون برون در سال ۹۷
قیمت خاویار ماهی اوزون برون در سال ۹۷
قیمت خاویار ماهی اوزون برون در سال ۹۷

قیمت خاویار ماهی اوزون برون در سال ۹۷

بررسی قیمت خاویار ماهی اوزون برون در سال ۹۷ نشان می دهد که قدری افزایش داشته که دلیل اصلی آن بالا رفتن هزینه های پرورش آنهاست. قیمت خاویار در سال ۹۷ بین مراکز فروش خاویار کمی تفاوت دارد. مجموعه رایبد خاویار یکی از مراکز موجود در شمال کشور است که بهترین خاویار پرورشی اوزون برون ایرانی را در سال ۹۷ با بهترین قیمت عرضه نموده است. قیمت خاویار اوزون برون را از مشاورین مراکز رایبد خاویار جویا شوید و بهترین خاویار اوزون برون را از این مجموعه خاریداری نمایید.

قیمت خاویار ماهی اوزون برون در سال ۹۷

قیمت خاویار ماهی اوزون برون

اوزون برون ماهی خاویاری دریای خزر است. ماهی اوزون برون یکی از ماهی هایی است که در کشور ایران معروفیت بسیار بالایی داشته است. این ماهی دارای گوشت و خاویار بسیار خوشمزه ای است و بیشتر افراد خواستار خرید این ماهی و خاویار ویژه اش می باشند. قیمت خاویار به دلیل کاهش خاویار ایرانی دریای خزر خیلی بالا می باشد ولی مجموعه رایبد خاویار یکی از مراکز فروش اینترنتی خاویار است که خاویار اوزون برون را با قیمت مناسب و کیفیت عالی در درب منازل مشتریان خود به آنها تحویل می دهد و این امر باعث سهولت خرید مشتریان می باشد. 

بازار و قیمت خاویار ماهی اوزون برون در ایران

با توجه به اینکه پرورش و نگهداری ماهی های مختلف هزینه هایی در بر داشته که باید شرکت ها آنها را متقبل شوند، بی شک در قیمت فروش ماهی خاویار در بازار تاثیر گذار است. لذا می توان در سال ۹۷ افزایش قیمت ماهی های پرورشی را دید. خاویار اوزون برون (خاویار سوروگا) نیز از این موضوع مستثنی نبوده و شامل تغییرات شده است. لذا شاهد افزایش قیمت آنها در بازار بوده که این موضوع اهمیت زیادی برای تولید کننده های مختلف دارد.

قیمت خاویار ماهی اوزون برون

خاویار های ایرانی در بازار جهانی

  • خاویار ایرانی بلوگا
  • خاویار ایرانی آسترا
  • خاویار ایرانی سوروگا
  • خاویار ایرانی بری
  • خاویار ایرانی الماس

قیمت خاویار ماهی اوزون برون در سال ۹۷ _ ۲۰۱۸

امتیاز

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای جباری
شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

قیمت خاویار فشرده

قیمت خاویار سوروگا فشرده ۵۰ گرمی

قیمت خاویار فشرده در بسته بندی ۵۰ گرمی برای اغلب مصرف کننده ها اهمیت ویژه …

دیدگاهتان را بنویسید