نمایندگی خاویار ایران
خانه / اوزون برون خاویاری / قیمت خرید خاویار اوزون برون در کشور
قیمت خرید خاویار اوزون برون
قیمت خرید خاویار اوزون برون در کشور

قیمت خرید خاویار اوزون برون در کشور

قیمت خرید خاویار اوزون برون در بازار کشور چقدر می باشد؟ آیا خاویار اوزون برون مرغوب تر است یا خاویار بلوگا؟ در مورد خاویار اوزون برون چه می دانید؟ ماهی اوزون برون گونه ای از برترین انواع ماهیان خاویاری است که در دریای خزر زندگی می کند. این نوع خاویار از ماهیان با ارزش بوده است که البته خاویار آن نیز از ارزش بالایی برخوردار می باشد. همچنین به عنوان یک منبع ارزی در کشور معرفی شده است. البته ماهی اوزون برون از کلمه دماغ دراز گرفته شده است و همانطور که در تصویر دیده می شود از پوزه ای کشیده و دراز برخوردار می باشد.

قیمت خرید خاویار اوزون برون در کشور

زیستگاه اصلی ماهی اوزون برون

زیستگاه اصلی ماهی اوزون برون در دریای خزر بوده است و بیش تر در سواحل جنوبی این دریا زیست می کند. در دریای سیاه نیز دیده شده است. ماهی اوزون برون در زبان های مختلف با نام های متفاوتی یاد می شود که از جمله آن ها می توان به سورگا، اوزون برون و دراکول اشاره کرد.

زیستگاه اصلی ماهی اوزون برون

اطلاعات جامع در مورد ماهی اوزون برون

مشخصات مورفولوژی ماهی: ماهی اوزون برون از بدنی کشیده و دراز برخوردار بوده است و البته این ماهی دارای دهان و پوزه ای باریک می باشد. بر روی لب و سر ماهی بریدگی دیده می شود. ماهی اوزون برون از سیبیلک های کوتاهی برخوردار بوده و قسمت بالا و پهلوی این ماهی سیاه می باشد. همچنین قسمت شکمی ماهی اوزون برون به رنگ روشن بوده است و بر روی بدن آن اشکالی به شکل ستاره دیده می شود.

زیستگاه اصلی ماهی اوزون برون

مشخصات بیولوژی ماهی

این ماهی دارای طولی برابر با ۱۲۳ سانتی متر می باشد و همچنین دارای ۵ ردیف استخوان بوده است. ماهی اوزون برون دریای خزر از ماهیان مهاجر به شمار می رود و البته در رودخانه های گرم زیست می کند. این ماهی بیش تر وقت خود را در بستر های ماسه ای و شنی می گذراند و همچنین بهترین دما برای زندگی ماهی اوزون برون ۴ الی ۲۷ درجه سانتی گراد بوده است.

مشخصات بیولوژی ماهی

قیمت خرید خاویار اوزون برون در بازار کشور

خاویار اوزون برون نسبت به دیگر انواع خاویار ها از ارزش کمتری برخوردار بوده است. چرا که خاویار اوزون برون بسیار ریز می باشد و با قیمت ارزانتری در بازار به فروش می رسد. خاویار بلوگا که یکی از مرغوب ترین انواع خاویار ایرانی بوده است از قیمت بسیار بالایی برخوردار می باشد .

قیمت خرید خاویار اوزون برون در بازار کشور

انواع خاویار های اوزون برون در بازار

  • خاویار اوزون برون امپریال
  • خاویار اوزون برون درجه یک
  • خاویار اوزون برون درجه دو
  • خاویار اوزون برون رقم یک
  • خاویار اوزون برون رقم دو

انواع خاویار های اوزون برون در بازار

منبع: ماهی و میگو ایران

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای جباری
شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر میخواهید از آخرین و محبوبترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

قیمت تولید فیل ماهی مرغوب

بازار خرید اوزون برون باکیفیت

می خوام اوزون برون با کیفیت بخرم نمی دونم از کجا! بیا تو سایت ما …

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار