خانه / ماهی اوزون برون / قیمت خرید ماهی اوزون برون یخی
بازار فروش اوزون برون خاویار

قیمت خرید ماهی اوزون برون یخی

قیمت خرید ماهی اوزون برون بصورت منجمد با ماهی اوزون برون تازه صید شده تفاوت بسیاری دارد. ماهی اوزون برون دارای استخوان‌های بزرگ و انگشت شماری است و مجموعاً در یک اوزون برون بالغ حدود ۳۵ ردیف استخوان وجود دارد که در این حالت طول ماهی می تواند تا ۲ متر و ۴۰ سانتی متر برسد.  ماهیان خاویاری هم که جزو ماهی‌های استخوانی هستند، بیشتر اسکلتشان غضروفی است و کیسه شنا دارند و به همین دلیل میتوانند در دریای خزر زندگی کنند.

قیمت خرید ماهی اوزون برون یخی

ماهی اوزون برون دریای خزر

یکی از ماهیان خاویاری دریای خزر اوزون برون است که درواقع نام روسی یکی از ماهیان خاویاری دریای خزر است. دریای خزر دارای ۳ نوع ماهی خاویاری به نام های بلوگا استروژن، آسترا استروژن و سوروگا استروژن است. که اوزون برون نام ترکی سوروگا استروژن است و خاویار آن در تمام جهان طرفداران زیادی دارد و بهترین نوع خاویار جهان است که در ایران تولید می شود. فیله آن نیز بسیار لذیذ است و به صورت کباب شده و یا سرخ شده در روغن استفاده می شود.

قیمت خرید ماهی اوزون برون

 

خاویار اوزون برون دریای خزر

خاویار اوزون برون دریای خزر بهترین خاویار جهان است که شهرت بین‌ المللی دارد. و از انواع اوزون برون های موجود در دریا و یا اوزون برون های پرورشی استخراج می شود. دلیل کیفیت و تفاوت ماهی پرورش یافته در دریای خزر بستر ماسه ای آن است که این ماهی در آن زندگی می کند. در ماه های فروردین، اردیبهشت و خرداد اوزون برون تخم ریزی می کند. که این عمل ۲ بار اتفاق می افتد و در هر تخم ریزی ۱۵ تا ۳۳۰ هزار تخم آزاد می شود، این تعداد عدد بزرگی به نظر ما می آید.

خاویار اوزون برون دریای خزر

انواع خاویار اوزون برون

  • سوروگا امپریال
  • سورگا درجه یک
  • سوروگا درجه دو

انواع خاویار اوزون برون

منبع: هیراد رستوران

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای جباری
شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش ماهی اوزون برون زنده

فروش ماهی اوزون برون زنده

قیمت فروش ماهی اوزون برون زنده برای اغلب استخرداران مورد توجه است. زیرا از این …

دیدگاهتان را بنویسید