خانه / خاویار پرورشی / قیمت ماهی اوزون برون در سال ۹۷
قیمت ماهی اوزون برون در سال 97
قیمت ماهی اوزون برون در سال 97

قیمت ماهی اوزون برون در سال ۹۷

قیمت ماهی اوزون برون در سال ۹۷ به میزان قابل توجهی در حال تغییر بوده است و تغییرات چشمگری داشته است. با آغاز سال ۹۷ قیمت ماهی اوزون برون با برآورد هزینه ها از از طرف شرکت های تولید کننده ماهی خاویاری اعلام می گردد و سپس در زمان مشخص اقدام به خرید کرد.

افزایش هزینه ها و تاثیر آن بر ماهی اوزون برون

قیمت ماهی اوزون برون هر ساله دچار تغییرات می شود که دلیل اصلی آن تغییر هزینه های تولید و پرورش آن می باشد. لذا هر ساله خریداران باید قیمت روز ماهی خاویار را از مراکز عرضه بدست آورده تا مطابق با نیاز خود اقدام کنند. در سال ۹۷ نیز اغلب خریداران نیاز خود را به تولید کننده های ماهی اوزون برون اعلام داشته تا با توجه به قیمت روزش آن را خریداری کنند. این ماهی را می توان با صورت مستقیم از شرکت هایی مختلف با نرخ مناسب خریداری نمود.

هزینه و قیمت ماهی اوزون برون در سال ۹۷

ماهی خاویاری یکی از ماهی های است که امروزه دارای طرفدان بسیار زیادی می باشد و بیشتر افراد در کلیه شهرهای ایران زمین این ماهی ها را زیاد پرورش می دهند. ماهی خاویار اوزون برون یکی از ماهی های بسیار خوشمزه ای است که از قدیم تا به امروز در ایران وجود دارد. ماهی اوزون برون دارای گوشت و خاویار خوشمزه ای می باشد. قیمت خاویار اوزون برون در بازار و فروشگاهها بسیار بالا می باشد.

قیمت ماهی اوزون برون در سال 97

خاویار و گوشت اوزون برون در ایران

خاویار و گوشت ماهی خاویاری اوزون برون در سراسر ایران با یک قیمت متفاوتی نسبت به بقیه ماهی ها به فروش می رسد. فروشگاه رایبد خاویار تمام سعی خود را می نماید تا ماهی اوزون برون و خاویارش را با یک قیمت مناسب در اختیار مشتریان عزیز خود قرار دهد. خاویار ازون برون را خاویار سوروگا نیز می نامند و این خاویار دارای انواع متفاوتی دارد.

قیمت ماهی اوزون برون در سال 97

انواع خاویار اوزون برون یا سوروگا

  • خاویار سوروگا امپریال پرورشی
  • خاویار سوروگا درجه یک پرورشی
  • خاویار سوروگا درجه دو پرورشی
  • خاویار سوروگا امپریال دریایی
  • خاویار سوروگا درجه یک دریایی
  • خاویار سوروگا درجه دو دریایی

انواع خاویار اوزون برون یا سوروگا

 

امتیاز

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای جباری
شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

خرید ارزان خاویار پرورشی

خرید ارزان خاویار پرورشی

خرید ارزان خاویار پرورشی به دور از بازار ایران نیست زیرا از آنجا که اگر …

دیدگاهتان را بنویسید