نمایندگی خاویار ایران
مجوز صادرات کنسرو خاویار اوزون برون

مراکز فروش خاویار در تهران و کرج

مراکز فروش خاویار در تهران از تعداد بالایی برخوردار است. دراین مراکز ماهی خاویار تحت نظارت متخصصان پرورش یافته و بصورت ارگانیک آن ها را پرورش می دهند. ماهی خاویار را برای وارد شدن به بازار عرضه خاویار در تهران بسته بندی و فراوری می کنند. شهر تهران به دلیل موقعیت جغرافیایی و پایخت بودن آن بزرگترین بازار ماهی خاویار را داراست.

مراکز فروش خاویار در تهران و کرج

قیمت خاویار در سال ۹۸

قیمت خاویار در سال ۹۸ بسیار بیشتر شده است از قیمت خاویار در سال های پیشین خود. خاویارها به دلیل اینکه جزو ارزشمندترین و اشرافی ترین غذای ایرانی محسوب میشوند، شرایط و بالا و پایین شدن شرایط و نرخ اقتصادی بسیار رو قیمت هایشان اثر میگذارد. بهتر است مشتریانی که تمایل به خرید بترین نوع خاویار با قیمت های عالی دارند و میخواهند از قیمت هایشان مطلع شوند میتوانند به نمایندگی های معتبر مراجعه نمایند.

قیمت خاویار در سال 98

 

فروش خاویار ایرانی در رایبد خاویار

برای خرید خاویار در شهر تهران و کرج می توانید به مراکز مختلف مراجعه نمایید. نمایندگی رایبد خاویار در تهران و شیراز آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. شما همچنین می توانید به فروشگاه آنلاین رایبد خاویار به آدرس: www.raibodcaviar.ir مراجعه فرمایید و پیشنهادات ویژه ما مطلع گردید. ما وظیف خود می دانیم که بهترین خاویار ایران با بهترین خدمات در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

انواع خاویارهای ایرانی در رایبد خاویار

 • خاویار بلوگا ایرانی
 • خاویار آسترا ایرانی
 • خاویار بری ایرانی
 • خاویار طلایی ایرانی
 • خاویار سوروگ ایرانی
 • خاویار فشرده ایرانی

فروش خاویار ایرانی در رایبد خاویار

اطلاعات مراکز فروش خاویار در تهران

برای گرفتن اطلاعات تماس و جزئیات محل نمایندگی فروش خاویار با مدیر بازرگانی رایبد خاویاردر ارتباط باشید. رایبد خاویار عرضه کننده بهترین خاویار ایرانی دربسته بندی لوکس و استاندارد است. ما برای شما و میهمانانتان بهترین ها تضمین می کنیم.

اطلاعات مراکز فروش خاویار در تهران

عرضه خاویار در تهران

عرضه خاویار در تهران چگونه و به چند طریق است؟ چه کسی خاویار را در تهران عرضه میکند و به دست مشتریان میرساند؟ عرضه کردن خاویارها همراه با کیفیت های عالی در تهران توسط نمایندگی های پخش خاویار صورت میگیرد.

عرضه خاویار در تهران

قیمت خاویار در فرودگاه امام خمینی

قیمت خاویار در فرودگاه امام خمینی و برای صادراتش از این فروشگاه را میتوانید جهت مطلع شدن به نمایندگی که خاویار را خریداری میکنید از ان مراجعه نمایید. فرودگاه امام یکی از بزرگترین فرودگاه در ایران میباشد که بسیاری از مراکز برای صادرات خاویار خود به این فرودگاه مراجعه میکنند. فرودگاه امام بدون اتلاف وقت انواع محصولات را به همان کشوری که فروشنده است با همان کیفیت صادر میکند.

بیشترین خاویار صادراتی به خاویار بلوگا امپریال و انواع آن مربوط میشود چون اندازه این خاویار از بقیه خاویارها درشت تر می باشد.

قیمت خاویار در فرودگاه امام خمینی

فروشگاه های خاویار در تهران

فروشگاه های خاویار در تهران برای عرضه کردن بهترین و با کیفیت ترین نوع خاویار به صورت انلاین و مستقیم در میان مشتریان خاویاری خود، بسیار زیاد میباشد و علاوه بر تهران در شهرهای بزرگ ایران نیز میباشند. مشتریان برای خریداری خاویار اصل همراه با یک قیمت مناسب وارزان میتوانند به نمایندگی خاویار ایران و سایت فروشگاهش مراجعه نمایند تا محصولی تازه و با کیفیت را تهیه نمایند.

انواع فروشگاه های خاویار در تهران

 • فروشگاه رایبد خاویار تهران
 • فروشگاه دریا خاویار تهران
 • فروشگاه باهو خاویار تهران
 • فروشگاه میراث خاویار تهران
 • فروشگاه کالچر خاویار تهران
 • فروشگاه خاویار ایران تهران
 • فروشگاه مازند خاویار تهران

فروشگاه های خاویار در تهران

بهترین برند خاویار ایران

بهترین برند خاویار ایران میباشد که علاوه بر این برند برندهای معتبر دیگری نیز در ایران موجود هستند. برند ونمایندگی خاویار ایران انواع خاویارها را پس از تولید و پرورش در کارخانه مجاز و معتبر خود، انها را به صورت مستقیم و تازه در فروشگاه اینترنتی خود قرار میدهند تا مشتریان بتوانند به راحتی و به صورت انلاین خاویار مورد نظر خود را همراه با کیفیت ارگانیک و قیمت های بسیار مطلوب خریداری و تهیه نمایند تا از خرید خود رضایت بسیاری داشته باشند.

بهترین برند خاویار ایران

مزه خاویار طبیعی چگونه است

مزه خاویار طبیعی بسیار عالی و طعم مرغوبی دارد. مشتریانی که خاویار را خریداری میکنند به راحتی میتوانند خاویار اصل و طبیعی را از خاویار تقلبی تشخیص دهند. خاویارهای تقلبی انواع رنگ ها را  دارند و همینطور از نظر کیفیت بسیار بی ارزش تر و بی کیفیت تر از خاویار طبیعی میباشند. اگر مشتریان میخواهند

یک خاویار اصل را خریداری نمایند و دچار شک و تردید در خرید خود نشوند میتوانند با خیالی اسوده از نمایندگی خاویار ایران محصول مورد نظر خود را به صورت ارگانیک خریداری تهیه نمایند.

تفاوت خاویار با اشپل

خواص خاویار طبیعی

خواص های خاویار طبیعی بسیار زیاد و مفید میباشن. اول اینکه فرقی ندارد خاویارها در گونه های مختف دارای چه خواصی هستند به دلیل اینکه همه خاویارها در یک رده از نظر خواص قرار دارند. و از نظر کیفیت فقط دارای رتبه هستند. خاویار و دیگر غذاهای دریایی، به علت وجود غلظت بالای اسیدهای چرب امگا-۳ آثار ضد التهابی قوی دارند.

خاویارها انواع ویتامین های مورد نیاز را به بدن تامین می کند و باعث درمان بسیاری از بیماری ها مانند بیماری غلضت خون و…. می شود.

خواص خاویار طبیعی

تفاوت خاویار با اشپل

تفاوت خاویار با اشپل د این است که خاویارها از ماهیان خاویاری بدست می اید ولی اشپل ماهی از ماهی قزل الا تولید میشود. اشپل یکی از مخلفات غذایی است که ارزش غذایی بالایی دارد و همان تخم‌ ماهی است که قبل از تخم‌ریزی ماهی، آن را به صورت بهداشتی از شکم ماهی خارج کرده و در غذا مصرف می‌کنند. خاویارها به عنوان گرانترین و یکی از اشرافی ترین غذاهای ایرانی ها و در بین خارجی ها محسوب میشود.

تفاوت های مهم خاویار با اشپل

 • دانه های خاویار درشتر
 • رنگ خاویار تیره تر
 • خاویار مربوط به ماهی های استروژن است
 • خواص و ویژگی خاویار خیلی بالا تر از اشپل می باشد
 • خاویار صادرات می شود
 • قیمت خاویار بالاتر می باشد
 • و………..

تفاوت خاویار با اشپل

طرز تهیه خاویار

طرز تهیه خاویار اینگونه است که اول ان را از دریای خزر صید میکنندو بعد از طریق کارخانه های تولید خاویاری خود انها را تولید و پرورش میدهند و به انها غذاهای خارجی میدهند تا با بهترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار گیرند. کارخانه ها خاویارها را به صورت مستقیم و تازه در بین بازاریان فروش خاویاری و نمایندگی های معتبر خرید و فروش خاویاری قرار میدهند.

بیش از ۹۰ درصد خاویارهای تولید شده در جهان مربوط به خاویارهای ایرانی می باشد.

طرز تهیه خاویار

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

مجوزات صادرات انواع خاویار

فروش خاویار الماس با قیمت مناسب

فروش خاویار الماس با قیمت مناسب در جهان توسط کدام نمایندگی صورت می گیرد؟ کدام …

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار