نمایندگی خاویار ایران
قیمت عمده خاویار پرورشی

مرکز فروش خاویار صادراتی ایران

مرکز فروش خاویار صادراتی به کشور های همسایه که بسیار خواستار این ماده پرارزش می باشند با رونق زیادی روبرو شده است. در مرکز فروش خاویار صادراتی ایران میی توان خاویار های مرغوب و اصل را تهیه کرد و با اطمنیان آن ها را میل کرد.

خاویار که در واقع تخم های بارور نشده ی ماهی های خاصی می باشند از گران ترین و اشرافی ترین غذاهای دنیا شناخته شده است و طرفداران زیادی را به خودش جلب کرده است.
در این ماده خواص زیادی وجود دارد و دارای نوع پرورشی و دریایی است که نوع دریایی دارای فواید بیشتری نسبت به پرورشی می باشد. در ادامه بحث به بیان موضوعاتی پیرامون انواع خاویار و خواص آن ها و نحوه خرید و فروش آن می پردازیم.

خرید انواع ماهی های خاویار

از هر یک از این ماهی ها خاویار های مختلفی تهیه می شود. به طور مثال از فیل ماهی خاویار بلوگا که دارای درشت ترین دانه و مرغوب ترین نوع است تهیه می شود. از تاس ماهی خاویار آسترا را تولید می کنند که این خاویار دارای دانه های متوسط می باشد که دارای طعم خاص فندقی است که آن را برای افراد زیادی محبوب کرده است. خاویار سوروگا از ماهی ازون برون تهیه می شود که در بین انواع خاویار دارای کوچکترین دانه می باشد و دارای طعمی خوب و لذیذ است.

یک خاویار اصل و استاندارد دارای اندازه و شکل و یکپارچگی مناسبی است و رنگ آن براق و زیبا و استاندارد می باشد.
اگر خاویار سفت و سخت باشد و به راحتی فشرده نشود آن خاویار تقلبی می باشد. در ساخت انواع تقلبی خاویار ها از پارافین استفاده می شود که برای بدن بسیار مضر است به همین علت خرید خاویار اصل مهم است و باید دقت ویژه ای هنگام خرید کنید. امن ترین راه خرید خاویار ایرانی است که کاملا طبیعی می باشند و در دریای خزر پرورش می یابند. همه نوع ماهی خاویار در ایران وجود دارد و در حقیقت دریای خزر منبع بزرگ تولید و پرورش خاویار در دنیا است. ۹۰ درصد سهم خاویار جهان در ایران وجود دارد که به اهمیت ایران در این زمینه پی می بریم. انواع ماهی های خاویاری به قرار زیر است:

 • تاس ماهی
 • فیل ماهی
 • ماهی ازون برون
 • ماهی شیپ
 • ماهی چالباش
 • ماهی قره برون
 • ماهی استرلیاد
 • ماهی سیبری
 • و………

خرید انواع ماهی های خاویار

مزایای مصرف خاویار

در علم پزشکی و درمان خاویار از اهمیت بالایی برخوردار است و در روند پیشگیری و درمان بسیاری از بیماری های نقش اصلی را ایفا می کند.
این ماده غذایی دارای منابع آمینو اسید و اسید های چرب مفید و همچنین امگا ۳ بالایی است. نیاز بدن به انواع ویتامین ها و پروتئین ها برای ساخت مواد مختلف و هورمون و آنزیم ها از طریق مصرف خاویار برطرف می شود. این ماده بسیار پر انرژی است و در افزایش توان فرد موثر است. از جمله خواص دیگر خاویار می توان به درمان بیماری های گوارشی، قلبی، سرطان ها و کاهش سطح چربی کلسترول خون و جلوگیری از التهاب مفاصل اشاره کرد. به دلیل همین فواید ذکر شده برای خاویار خرید و فروش آن بسیار رواج دارد و حتی افراد خارجی هم تقاضای خرید از ایران را دارند و به سایر کشور ها صادرات می شود.

مزایای مصرف خاویار

مرکز فروش خاویار صادراتی

برای تهیه خاویار صادراتی که طبیعی و اصل باشد باید به مراکز تولیدی معتبر و شناخته شده مراجعه نمود و محصول مورد نظر خود را سفارش داد. به دلیل این که ایران دارای سهم بالایی از خاویار کل جهان می باشد در نتیجه کشور هایی که فاقد منابع خاویار هستند نیاز خود را از طریق ایران برآورده می کنند. خاویار های ایران بسیار اصیل و خوش طعم می باشد و مشتریان زیادی از کشور های عربی و اروپایی به خود جلب کرده است.

مرکز فروش خاویار صادراتی

مرکز فروش خاویار بلوگا

مرکز فروش خاویار بلوگا و دیگر از نوع و گونه های خاویاری در ایران و شهرهای مختلف تن بسیار زیاد می باشد که مشتریان ایرانی و خارجی جهت تهیه می توانند به صورت انلاین و حضوری به نمایندگی های معتبر و نمایندگی رایبد خاویار جهت خرید اینترنتی میتوانند مراجعه نمایند. رایبد خاویار به راحتی تمامی محصولات اصل خود را در اختیار مشتریان از طریق تولید و پس از پرورشی به صورت مستقیم میان آنها عرضه می نمایند.

مرکز فروش خاویار بلوگا

مرکز خرید و فروش خاویار اصل

مرکز خرید و فروش خاویار اصل در جهان مربوط به کشور ما ایران میباشد، کشور ایران بیشتر رکورد تولید خاویار را در خود جای داده و دلیل این می توان اینگونه باشد که این کشور بیش از ۹۰ درصد خاویاری جهان را تامین می کند که ۶ گونه ماهیان خاویاری مهم صادراتی در دریای خز ایران می زیستند. کشور ایران به دلیل بومی بودن محصولات خاویاری دارای نمایندگی های معتبر و مهم مانند رایبد خاویار می باشند.

مرکز خرید و فروش خاویار اصل

خرید و فروش خاویار واقعی در مراکز فروش

خرید و فروش خاویار واقعی در مراکز فروش خاویاری مانند رایبد خاویار، خاویار ایران، خاویار کالچر، خاویار میراث و باهو خاویار در کشور می باشد و از طریق نمایندگی های معتبر ایرانی با داشتن قدمت های چندین ساله به کشورهای خارجی جهان صادر می گردد و به راحتی در دسترس تمام مشتریان خاویاری خود در بازارهای داخلی و خارجی قرار میگیرد. خاویار های ایرانی قدمتی چندین هزار ساله در جهان را دارند.

خرید و فروش خاویار واقعی در مراکز فروش

رایبد خاویار مرکز فروش خاویار ایرانی

رایبد خاویار مرکز فروش خاویار ایرانی به صورت مستقیم انواع محصولات خاویاری را پس از تولید و پرورش از مزارع پرورشی خاویار آنها را در بسته بندی های قوطی و شیشه ای کاملا لوکس و شیک از طریق فروشگاه اینترنتی خود به صورت تازه به همراه قیمت های کاملا ارزان و مناسب با نوع محصولات در اختیار مشتریان خاویاری خود قرار میدهد. این نمایندگی دارای ۳۰ سال سابقه بسیار عالی را در میان نمایندگی های داخلی و صادراتی صورت می گیرد.

خاویارهای تقلبی نه تنها از خواص خاویار اصل برخوردار نیستند، بلکه سلامتی شما را هم به خطر می‌اندازند.

رایبد خاویار مرکز فروش خاویار ایرانی

مرکز فروش مستقیم خاویار مرغوب

مراکز فروش مستقیم خاویار مرغوب در تهران بسیار زیاد می باشد که به دلیل اینکه پایتخت مهم در کشور می باشد دارای مهمترین مراکز نیز است که از بهترین نمایندگی میتوان به رایبد خاویار مراجعه کرد تا با کیفیت ترین و ارگانیک ترین محصولات را در اختیار خود قرار دهید و از کیفیت محصولات رایبد خاویار برخوردار شوید و مشتریان علاوه بر خرید آنلاین و اینترنتی می توانند به صورت حضوری با مراجعه به نمایندگی هم ادرس و هم شماره اش را برای خرید حضوری دریافت نمایند.

مرکز فروش مستقیم خاویار مرغوب

مزایای خاویار مرغوب برای پوست بدن انسان ها

مزایای خاویار برای پوست و بدن انسان بسیار زیاد است.

خاویار سرشار از ویتامین A است که به ترمیم بافت‌های پوستی آسیب‌دیده کمک می‌کند.
همچنین دارای ویتامین E است که برای مرطوب‌سازی عمقی پوست جهت مقابله با خشکی مزمن آن بسیار مفید است. خاویار تأثیر بسیار خوبی بر عملکرد سیستم گردش خون دارد و می‌تواند به پیشگیری از بیماری پارکینسون کمک کند. این دو ویتامین برای جوان‌سازی و طراوت پوست، سلامت چشم‌ها، افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن و پیشگیری از سرطان نیز بسیار مفید هستند.

مزایای خاویار مرغوب برای پوست بدن انسان ها

نحوه فروش خاویار مرغوب

نحوه فروش خاویار مرغوب بین نمایندگی ها متفاوت است. بسیاری از مردم خاویارهای تقلبی را برای اینکه اطلاعات کافی درباره محصول ندارند خریداری میکند، مشتریان هنگام خرید خاویار اصل مورد نظر خود باید به این دقت کنند که خاویارهای اصل دارای تاریخ تولید و انقضا هستند و همینطور خاویار اصل درهای پلمپ شده دارند که خاویار تقلبی اینگونه نمی باشد. برای خرید به بهترین شکل و درجه یک ترین کیفیت به نمایندگی رایبد خاویار مراجعه نمایید.

نحوه فروش رایبد خاویار

 • فروش آنلاین
 • اینترنتی
 • حضوری
 • و سفارشی

نحوه فروش خاویار مرغوب

فروش خاویار معروف ایرانی از طریق مراکز معتبر

فروش خاویار معروف ایرانی از طریق مراکز معتبر خاویار را مراکز پخش و تولید خاویاری بر عهده دارند. فروشگاه معتبر عرضه کننده ماهیان خاویاری، رایبد خاویار یکی از بهترین فروشگاه ها و شناخته ترین در سطح کشور و جهان میباشد که مشتریان میتوانند برای خرید انواع محصولات خاویاری خود به صورت عالی به این فروشگاه بسیار معتبر و دارای بهترین برند، دسترسی داشته باشد کافیست برای خرید با سایت فروشگاه آنلاین رایبد خاویار مراجعه نمایند.

فروش خاویار معروف ایرانی از طریق مراکز معتبر

خرید اینترنتی خاویار از بهترین مراکز

خرید اینترنتی خاویار از بهترین مراکز تنها توسط مراجعه به نمایندگی معتبر اینترنتی رایبد خاویار امکانپذیر است تا پس از سفارش محصول بدون تلف کردن مدت زمان بسیار محصول را درب منزل خود تحویل گیرند. خاویارهای موجود در رایبد دارای انواع مختلف های ان می باشد و از هر گونه هایی که حتی فکرش هم مشتریان نمیکنند در رایبد خاویار موجود می باشد. خاویار انواع گوناگونی دارد مانند خاویار طلایی و سرخ و سیاه که البته در این میان خاویار سیاه از ارزشی قابل توجه برخوردار است.

بهترین مراکز

 • باهو خاویار
 • خاویار قروق تالش
 • رایبد خاویار
 • خاویار میراث
 • دریا خاویار
 • مازند خاویار
 • کالچر
 • و……

خرید اینترنتی خاویار از بهترین مراکز

مرکز خرید و فروش انواع خاویار ایرانی

مرکز خرید و فروش انواع خاویار ایرانی در کشور ایران که در بهترین رتبه قرار دارد زیاد است. برترین برند خاویار درجه یک در بازار جهانی شامل برندهایی مانند برند نمایندگی و فروشگاه رایبد خاویار میباشد و به خاویار بلوگا در بازارهای داخلی و علاوه بر بازار داخلی به بازار جهانی میباشد. برای تهیه انواع خاویارهای اصل با قیمت های عالی و منحصر به فرد میتوانید به سایت فروشگاه آنلاین رایبد خاویار مراجعه نمایید.

انواع خاویار ایرانی برای خرید و فروش در ایران

 • خرید و فروش خاویار ایرانی بلوگا
 • خرید و فروش خاویار ایرانی سوروگا
 • خرید و فروش خاویار ایرانی آسترا
 • خرید و فروش خاویار ایرانی بری
 • خرید و فروش خاویار ایرانی طلایی
 • خرید و فروش خاویار ایرانی فشرده
 • و………

مرکز خرید و فروش انواع خاویار ایرانی

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

صادرات انواع خاویار

صادرات انواع خاویار درجه یک

صادرات انواع خاویار درجه یک به کشورهای مختلف دنیا انجام می شود. زیرا بازار جهانی …

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار