نمایندگی خاویار ایران
نمایندگی فروش خاویار بلوگا

نمایندگی فروش خاویار بلوگا ایرانی

نمایندگی فروش خاویار بلوگا ایرانی را در کشور چگونه باید انتخاب کرد؟ بهترین نمایندگی چه اسمی دارد؟ آیا به صورت اینترنتی نیز می توان خریدی انجام داد؟ بهترین خرید آنلاین از کدام نمایندگی امکانپذیر است؟ رایبد خاویار می توان بهترین برند انتخاب شده برای شما باشد.

خرید عمده انواع خاویار بلوگا

خرید عمده انواع خاویار بلوگا  را در ایران می توانید میان نمایندگی فروش خاویار بلوگا معتبر در کشور انجام نمایید. مدت ماندگاری خاویار ایرانی اصل بستگی به شما دارد چون اگر پلمپ آن باز نشود تا چندین ماه ماندگاری دارد. خاویار بلوگا از نظر صادرات در درجه اول میان همه محصول ها قرار دارد.

خواص خاویار

  • پیشگیری از بیماری ها
  • حفظ سلامت
  • درمان افسردگی
  • و…

قیمت خرید خاویار در سال ۹۹

قیمت خرید خاویار در سال ۹۹ را می توانید با مراجعه به نمایندگی فروش خاویار مطلع شوید. نمایندگی های موجود در ایران همگی به دلیل وجود ماهیان خاویاری اصیل در دریای خزر کشور به وجود آمده اند. اما در میان معتبر ترین این برند رایبد خاویار می تواند بهترین و با کیفیت ترین ها را در اختیار همه قرار دهد.

خرید انواع خاویار بلوگا امپریال

خرید انواع خاویار در نمایندگی فروش خاویار همه ساله در حال انجام است. خرید انواع خاویار بلوگا امپریال در کشور را می توانید اگز قصد تهیه دارید و بخواهید از قیمت همه گونه ها نیز مطلع شوید، کافیست به برندهای معتبر واقع در کشور مراجعه نمایید. خاویار اغلب برای صبحانه میل می شود. با توجه به سلیقه افراد، می توان در هنگام تهیه خاویار، سبزیجات معطر نیز اضافه کرد و سپس آن را در بین قطعات کوچک نان قرار داد و با کره میل کرد.

خرید خاویار اصل ایرانی

انواع خواص خاویار بلوگا

انواع خواص خاویار بلوگا نیز همانند دیگر گونه های ماهیان خاویاری می باشد که در صورت اصل بودن خواص های بسیار مهم و زیادی را دارد. انواع خاویارها از طریق نمایندگی فروش خاویار با قیمت مناسب در حال انجام می باشد. خاویار انواع گوناگونی دارد که سه نوع با  ارزش آن عبارتند از خاویار بلوگا، آسترا و سوروگا.  سایز دانه های خاویار بلوگا نسبت به دو مورد دیگر بزرگ تر می باشد و طیف رنگی دانه های آن خاکستری روشن و تیره است.

رنگ خاویارهای جهان

   • طلایی
   • سیاه
   • و سرخ

روش مصرف خاویار بلوگا

روش مصرفخاویار بلوگا هم مانند دیگر گونه ها می باشد. خاویار بلوگا خواص بسیاری که دارد هیچ، بلکه دارای کیفیت های بسیار مهمی می باشد که در هیچ گونه ی دیگری پیدا نخواهد شد. در صادرات الماس حرف اول را می زند. برای تهیه خاویار با سالمون دودی می توانید، سطح نان را با پنیر خامه‌ای یا کرم ترش پر کرده و ورقه‌های سالمون دودی را روی آن قرار دهید. سپس چند قطره آب لیموترش روی آن بریزید. خاویار ایرانی را به مقدار لازم بر روی سالمون‌ها قرار داده و با پیازچه‌ی خرد شده تزیین کنید.

طرز نگهداری خاویار بلوگا

طرز نگهداری خاویا انواع خاویار را از نمایندگی فروش خاویار می توانید جویا شوید. طرز نگهداری خاویار بلوگا چگونه می باشد؟ به آسانی می توانید علاوه بر خاویار بلوگا دیگر محصولات خاویاری را نگهداری نمایید. خاویارها تا زمانی که درب هایشان پلمپ شده بمانند حتی تا یک ماه نیز می توان آن را در یخچال نگهداری کرد. اما زمانی که از جایشان در بیاورید و یا حتی درب های پلمپ شده محصول را باز نمایید می توانید تا یک هفته به مصرف برسانید.

نگهداری خاویار

   • دریخچال
   • دمای بالای ۳۰ درجه
   • در ظروف سرو خاویار
   • و…

نمایندگی فروش خاویار

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

خرید خاویار پرورشی با کیفیت

خرید خاویار پرورشی اصل با بهترین کیفیت

خرید خاویار پرورشی با کیفیت در میان کدام برندهای ایرانی کشور امکانپذیر است؟ نمایندگی های …

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار