نمایندگی خاویار ایران
خرید اوزون برون زنده

خرید اوزون برون زنده از شمال

خرید اوزون برون زنده از مزارع تولید کننده شمال کشور می تواند با هزینه کم و قیمت مناسب همراه است. به همین دلیل اغلب خریداران داخلی و خارجی با این عرضه کننده ها ارتباط گرفته و سفارش خرید می دهند. ایران یکی از کشورهایی ست که در زمینه تولید و عرضه انواع ماهیان خاویاری به صورت زنده نیز عملکرد خوبی دارد. به این ترتیب که استخرهای زیادی در این رابطه فعالیت داشته و بهترین نوع ماهی خاویاری را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.

هر یک از این ماهی ها با توجه به شرایط محل پرورش خریداری شده و راهی بازار می شوند. از این رو خریداران با مشخص کردن نوع ماهی خاویاری مد نظر خود اقدام به خرید می کنند. برخی از انواع ماهیان خاویاری که به صورت زنده از سوی پرورش دهندگان ارائه می شود عبارتند از:

• اوزون برون
• فیل ماهی
• تاس ماهی
• چابلش
• سیبری

قیمت خرید اوزون برون زنده دریایی

اوزون برون زنده در بازار به دو صورت دریایی و پرورشی عرضه شده تا خریدش برای شرکت ها بسیار آسان شود. از این رو خریداران عمده اوزون برون زنده تولیدات خود را با قیمت روز ارائه داده تا متقاضیان با مشخص بودن قیمت آنها را به راحتی تهیه و مورد استفاده قرار دهند. طبیعتا قیمت در رابطه با خرید اوزون برون دریایی و پرورشی از اهم موضوعات بوده و بسیاری از معاملات با در نظر گرفتن این شاخصه انجام می شود. لذا تولید کننده ها و تکثیر کنندگان قیمت انواع ماهی اوزون برون را با مشخص بودن کیفیت راهی بازار می کنند.

نحوه فروش ماهی اوزون برون در بازار ماهی

البته در رابطه با سفارش خرید انواع ماهی اوزون برون، شرایط و نحوه فروش از مهمترین موضوعاتی ست که مورد توجه خریداران است. به این ترتیب انواع اوزون برون با نرخ مشخص ارائه شده تا راحت تر به فروش رسد.

خریداران عمده می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی بازار ماهی و در نظر گرفتن قیمت محصول راحت تر اقدام به خرید آنها کرده و نیاز خود را مطرح کنند.

نحوه فروش ماهی اوزون برون در بازار ماهی

  • خزید از فروشگاه اینترنتی
  • خرید از فروشگاه پروتئینی
  • خرید از هایپرمارکت ها
  • خرید حضوری
  • خرید از مزرعه

صادرات ماهی اوزون برون زنده

در راستای فروش هر چه بهتر انواع ماهی اوزون برون زنده، بهره گیری از حوزه صادرات آن نیز اهمیت دارد. این اقدام می تواند سبب افزایش فروش تولید کننده ها شده که افزایش میزان تولید را به همراه خواهد داشت. به این ترتیب بازار کشورهایی مانند روسیه و ترکیه از مهمترین ها به منظور افزایش صادرات بشمار می آیند.

خرید اوزون برون زنده

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

پرفروش ترین اوزون برون خزر

پرفروش ترین اوزون برون خزر

اوزون برون خزر کدوم مارکش خوبه؟ چه مدلیش خوبه؟ اصلاً پرفروش ترین اون ها کدومند؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار