خانه / خاویار اوزون برون / تولید خاویار اوزون برون در خوزستان برای نخستین بار
تولید خاویار در خوزستان

تولید خاویار اوزون برون در خوزستان برای نخستین بار

تولید خاویار در خوزستان که برای نخستین بار انجام شده است، بازدهی خوبی داشته و می توان امیدوار بود در این منطقه عملکرد پرورش دهندگان بسیار خوب باشد. این تولید کننده ها با هدف اشتغال زایی فعالیت خود را آغاز کرده اند. بررسی ها در سال های اخیر نشان می دهد که مناطق مختلف کشور به منظور راه اندازی پرورشگاه های خاویار مطلوب بوده و می توان بهترین استفاده را از آنها برد. چرا که ماهیان خاویاری با شرایط محیطی و آب و هوایی مناطق مختلف سازگاری داشته و می توان تولید خوبی را از آنها شاهد بود. تولیدات ماهی خاویاری به دلیل داشتن حاشیه سود خوب، برای بسیاری از افراد در شهرهای مختلف کشور مورد توجه قرار گرفته است .

برای اطلاع بیشتر در مورد تولید انواع ماهی خاویاری می توانید با مشاورین رایبد خاویار در تماس باشید.

تولید خاویار در استانهای مختلف

در حال حاضر استان های زیادی را می توان نام برد که انواع خاویار را به صورت پرورشی تولید نموده و به بازار عرضه می دارند. در هر یک از این استان ها می توان راه اندازی استخرهای تخصصی و حرفه ای را زیر نظر تولید کننده های بزرگ شاهد بود. از جمله مهمترین این استان ها می توان موارد زیر را نام برد:

• گیلان
• مازندران
• خوزستان
• قم
• یزد

تولید و فرآوری خاویار در گیلان و مازندران

دو استان گیلان و مازندران را می توان از بزرگترین تولید کننده های خاویار در ایران دانست. در این استان ها به دلیل دسترسی آسان به تولید کننده های ماهیان خاویاری، راه اندازی مجموعه های تخصصی بسیار راحت تر است. به همین دلیل این شرکت ها با کمک تولید کننده های بزرگ و مشاوره گرفتن از آنها استخرهای خود را راه اندازی می نمایند. لذا هر ساله تولیدات زیادی از انواع خاویار توسط این دو استان ارائه می شود.

تولید خاویار در خوزستان توسط آقا حنطوش زاده

خوزستان یکی از استان هایی ست که به تازگی در حوزه تولید انواع خاویار ورود پیدا نموده و مجموعه های تخصصی در آن راه اندازی شده است. در این استان توسط آقای حنطوش زاده برای اولین بار مجموعه پرورش خاویار راه اندازی شده و توانسته تولیدات خوبی را در آن مد نظر داشته باشد.

پرورش خاویار فیل ماهی در خوزستان

یکی از انواع ماهی خاویاری که در خوزستان مد نظر قرار گرفته، فیل ماهی است. این نوع ماهی به دلیل تولید خاویار مرغوب و پر تقاضای بلوگا مد نظر قرار گرفته و سرمایه گذاری ویژه ای بر روی آن صورت گرفته است. از این رو پرورش دهندگان خوزستان بهترین نوع ماهی خاویاری را تهیه می کنند.

انواع خاویار فیل ماهی

  • سه صفر
  • امپریال
  • درجه یک
  • درجه دو

تولید خاویار در خوزستان

امتیاز

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای جباری
شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

سایت آنلاین خرید خاویار اوزون برون

سایت آنلاین خرید خاویار اوزون برون

سایت های آنلاین امروزه از بهترین راهکارها برای خرید خاویار اوزون برون و دیگر گونه …

دیدگاهتان را بنویسید