نمایندگی خاویار ایران
خانه / ماهی خاویار / ارزان ترین قیمت انواع ماهی خاویار
قیمت انواع ماهی خاویار

ارزان ترین قیمت انواع ماهی خاویار

ماهی خاویار، به دلیل کمیاب بودن، و در حال انقراض بود، قیمت نسبتا بالایی را به خود اختصاص داده به طوری که بسیاری از افراد شرایط خریداری کرد آن را نداشته اند. در این مطلب به ارزان ترین قیمت انواع ماهی خاویار می پردازیم.

انواع ماهی خاویار و مشخصات آن ها

  • فیل ماهی
  • شیپ
  • اوزون برون یا دراکول
  • قره برون
  • تاس ماهی یا چالباش
  • و…….
 فیل ماهی

فیل ماهی یا بلوگا، گران ترین نوع ماهی خاویار در جهان است. طول آن به ۲ متر میرسد و هر ۲ تا ۳ سال یکبار اقدام به تخم ریزی می کند. بین سن ۱۲ تا ۱۴ سالگی بالغ می شود و در آب های دریای خزر زیستگاه دارد.

شیپ

ماهی خاویار شیپ، یک ماهی مهاجرتی است. طول آن به بیش از یک و نیم متر میرسد بین سن ۱۲ تا ۱۶ سالگی بالغ می شود. این ماهی آب های دریای خزر را برای تخم ریزی استفاده می کند. اوزون برون یا دراکول : به دلیل شباهت این ماهی به ماهی های دیگر، احتمال اینکه فروشنده به دلیل اینکه فروش خودش بالا برود ماهی شبیه به ماهی اوزون برون را به شما بفروشد بالاس، پس تمام دقت خود در مورد خرید این ماهی داشته باشید.قیمت خاویار اوزون برون نسبت به خاویار بقیه ماهی مناسب تر است. به دلیل اینکه دانه های آن ریز تر از بقیه دانه هاست.

 قره برون

رتبه دوم گران ترین ماهی خاویاری جهان، به این ماهی اختصاص دارد. این ماهی همانند فیل ماهی ین سن ۱۲ تا ۱۴ سالگی بالغ می شود.

 تاس ماهی یا چالباش

این ماهی در بین گویش مردم به ” طلایی ” نیز معروف ایت. این ماهی همانند ماهی شیپ بین ۱۲ تا ۱۶ سالگی بالغ می شود و طول آن از یک متر شروع و تا دو متر می رسد.

برخی از خواص انواع ماهی خاویار

می توان اول به ضد سرطان بودن آن اشاره کرد و همینطور جلوگیری از بیماری های قلبی عروقی که تمام آن به اومگا ۳ فراوان آن ربط دارد. بسیار موثر در تقویت دید و ماهیچه های چشم است که آن به دلیل فروانی ویتامین A است. علاوه بر این ویتامین دارای ویتامین های D،E،C و انواع ویتامین های گروه B است. در تقویت عضلات و ماهیچه های بسیار مفید است و به کسانی که خود را برای مسابقات پرورش اندام آماده می کنند بسیار توصیه می شود زیرا دارا پروتئین فراوانی است.

ارزش غذایی خاویار

• مملو از ویتامین های C، B2، B6، B12 ، A، D، E
• پروتئین بسیار بالایی را در خود جای داده
• سرشار از کلسیم و فسفر
• سرشار از اومگا ۳
• حاوی اسید آمینه آرژنین
• حاوی انواع آنتی اکسیدان ها

ارزان ترین قیمت انواع ماهی خاویار

قیمت انواع ماهی خاویار، بسته به نوع ماهی و نحوه ی خریداری کردن آن فرق می کند. بسته های چند گرمی آن در بازار وجود دارد که ارزان ترین آن ها از ۹۰ هزار تومن شروع می شود. می توانید از خاویار اوزون برون استفاده کنید که قیمت ارزان تر و مناسب تری نسبت به قیمت انواع ماهی خاویار دیگر دارد.

قیمت انواع ماهی خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای جباری
شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر میخواهید از آخرین و محبوبترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

ماهی خاویاری بلوگا

مراکز تولید ماهی خاوریاری بلوگا

ماهی خاویاری بلوگا یا فیل ماهی با همان ماهی خاویاری بلوگا، امروز در درجه های …

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار