نمایندگی خاویار ایران
خانه / خاویار ایرانی / قیمت هر کیلو خاویار ایرانی چند؟

قیمت هر کیلو خاویار ایرانی چند؟

قیمت هر کیلو خاویار ایرانی چند؟ قیمت هر کیلو خاویار ایرانی اصل را می توانید از این سایت جویا شوید. برای دریافت اطلاعات لازم در مورد خاویار ایرانی شما می توانید با مشاورین این سایت در ارتباط باشید. خاویار ایرانی دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد. خاویار ایرانی دارای خواص درمانی بسیاری می باشد و این امر باعث می شود تا برای درمان بسیاری از بیماری ها به کار برده شود. کیفیت خاویار ایرانی عالی می باشد و این موضوع باعث شده به قیمت بالاتری در کلیه بازارها فروخته شود ولی این سایت خاویار ایرانی اصل را با بهترین قیمت به فروش می رساند.

قیمت هر کیلو خاویار ایرانی

در سالهای اخیر پرورش ماهیان خاویاری یک رشد بسیار بالا و چشمگیری داشته است و این موضوع باعث شده تا ایران تولید خاویار بالایی را داشته باشد. صادرات خاویار ایرانی از ایران به کلیه کشورها صورت گرفته و یا در حال انجام میباشد. قیمت هر کیلو خاویار ایرانی اصل بسیار بالا می باشد و روز به روز در حال افزایش است، مشاورین این سایت سعی دارند تا خاویار ایرانی را با یک قیمت مناسب به مشتریان خود در تمام نقاط عرضه نمایند.

قیمت هر کیلو در بازار ایران

ماهیان خاویاری زیادی در استخرهای ایران تولید می شود و این امر باعث شده تا هر ساله به میزان ریادی خاویار در ایران تولید شود. امسال در حدود ۴ تن خاویار از ماهیان خاویاری برداشت شده و در بازار عرضه شده است. بیشتر خاویار ایران با قیمت مناسب و مقدار زیاد به کشورهای خارجی صادر می شود.

قیمت هر کیلو خاویار در بازار صادراتی

هر ساله میزان ۴ تن و بالاتر خاویار در ایران تولید شده که به بازارهای خارج از کشور وارده شده و به فروش می رسد. صادرات خاویار ایرانی چه در داخل کشور و چه در خارج به قیمتهای متفاوتی به فروش می رسد. بازارهای خارج از کشور یکی از بازارهای پر طرفدار می باشد و این امر باعث شده تا خاویار ایرانی به میزان قابل توجهی در کلیه کشورها به فروش برسد.

انواع خاویار ایرانی

  • خاویار بلوگا
  • خاویار کالوگا
  • خاویار آسترا
  • خاویار بری
  • خاویار طلایی
  • خاویار کلاسیک
  • خاویار فشرده

قیمت هر کیلو خاویار ایرانی چند؟

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

مرکز تولید خاویار رنگی

مرکز تولید خاویار رنگی

مرکز تولید خاویار رنگی کدام کشور است و خاویار در چند رنگ تولید می شود؟ …

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار