خانه / خاویار سوروگا / قیمت خاویار سوروگا فشرده ۵۰ گرمی
قیمت خاویار فشرده

قیمت خاویار سوروگا فشرده ۵۰ گرمی

قیمت خاویار فشرده در بسته بندی ۵۰ گرمی برای اغلب مصرف کننده ها اهمیت ویژه دارد. به این ترتیب نرخ آنها از شرکت های مختلف بدست آورده و برای تهیه این خاویار اقدام می کنند. بسته بندی خاویار یکی از مهمترین اقداماتی ست که در اغلب شرکت های ایرانی صورت گرفته و وزن مشخصی از آنها اعلام می شود. زیرا خاویار از جمله تولیداتی ست که به دلیل گران بودن در حجم کم خریداری شده و مصرف کننده ها با در نظر گرفتن نیاز خود آنها را سفارش می دهند. از دیگر موضوعاتی که خاویار به صورت بسته بندی شده ارائه می شود، حفظ آن از نظر بهداشتی و سلامت است. زیرا بسته هایی که برای این منظور انتخاب شده دارای استانداردهای لازم بوده و کیفیت عالی دارند. هر چقدر خاویار با کیفیت بالاتر در بسته بندی های مشخص ارائه شود، طبیعتا در میزان فروش آن تاثیر بیشتری خواهد داشت.

انواع خاویار بسته بندی شده

در بازار ایران می توان بسته بندی های مختلف از انواع خاویار را دید. این بسته بندی ها به گونه ای انتخاب می شود که مورد تقاضای مصرف کننده ها بوده و افراد زیادی برای تهیه آنها اقدام می کنند. هر یک از این بسته ها قیمت و کیفیت مشخصی داشته تا مصرف کننده ها بتوانند راحت تر آنها را انتخاب و خریداری کنند. از انواع خاویار بسته بندی در بازار ایران:

  • ۱۰ گرمی
  • ۱۵ گرمی
  • ۲۰ گرمی
  • ۳۰ گرمی
  • ۵۰ گرمی
  • ۱۰۰ گرمی
  • ۲۰۰ گرمی
  • پک اورجینال نیم کیلویی
  • پک اورجینال یک کیلویی

قیمت خاویار فشرده

خاویار فشرده از جمله تولیداتی ست که در شرکت های ایرانی به آن توجه می شود. از این رو می توان استانداردهای موجود در آن را بیشتر دانسته و برای خرید آنها را انتخاب نمود. مشخص کردن قیمت خاویار با توجه به وزن و کیفیت مورد توجه بوده و افرادی که آنها را انتخاب می کنند، باید از مرغوبیت محصول قبل خرید به اندازه کافی مطمئن شوند. خاویار وقتی به صورت فشرده راهی بازار می شود، از نظر طعم بهتر بوده و راحت تر می توان به آنها اعتماد نمود.

عرضه خاویار ۵۰ گرمی

در راستای عرضه خاویار اغلب شرکت ها بسته بندی هایی را ارائه داده که در بازار از استقبال خوبی برخوردار می باشد. از این رو خاویار ۵۰ گرمی بسیار ایده آل بوده و برای خرید آن افراد زیادی اقدام می کنند.

لذا می توان برندهای متنوع و شناخته شده ای از محصول خاویار اعم از رایبد خاویار را در بازار دید که به صورت ویژه انواع خاویار با کیفیت بسیار خوبی را برای مشتریان خود  ارائه می دهد. 

قیمت خاویار فشرده

امتیاز

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای جباری
شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

قیمت خاویار اوزون برون

قیمت خاویار اوزون برون در گرجستان و ارمنستان

قیمت خاویار اوزون برون در گرجستان و ارمنستان به صورت یورو بیشتر مد نظر بوده …

دیدگاهتان را بنویسید