نمایندگی خاویار ایران
قیمت فروش ماهی اوزون برون زنده

فروش ماهی اوزون برون زنده

قیمت فروش ماهی اوزون برون زنده برای اغلب استخرداران مورد توجه است. زیرا از این ماهیان به منظور تولیدات خود بهره گرفته و طبیعتا برای خرید با کیفیت ترین این ماهی ها اقدام می کنند. در ایران ماهیان خاویاری زیادی وجود دارد. اما طبیعتا برای اینکه بتوان بهترین تولید را در مجموعه های پرورشی مختلف داشت، باید بهترین نوع آنها از نظر تولید و میزان رشد انتخاب گردد.

در این میان شرکت هایی که انواع ماهی و بچه ماهی زنده را برای فروش در بازار تولید می کنند، بهترین گونه ها را مد نظر قرار داده و به آنها اهمیت می دهند.

ماهی اوزون برون یکی از گونه های بسیار معروفی ست که در ایران مد نظر بوده و از آن برای تولید انواع خاویار درجه یک می توان بهره گرفت.

خرید و فروش ماهی اوزون برون زنده

خرید و فروش ماهی اوزون برون زنده در ایران زیاد دیده می شود. زیرا از این ماهی در اغلب استخرها بهره گرفته شده و تولید خوبی دارد. به همین دلیل مراکز پرورشی و استخرهای تخصصی برای تهیه انواع ماهی اوزون برون زنده با وضعیت سلامتی خوب اقدام می کنند. این ماهیان خاویاری وقتی در شرایط خوب نگهداری شوند، می توانند شرایط مطلوبی برای تولید در اختیار داشته و از آنها بهره گرفت.

انواع خاویار اوزون برون

  • رویال
  • رقم یک
  • رقم دو

قیمت فروش ماهی اوزون برون زنده

به منظور اعلام قیمت فروش ماهی اوزون برون زنده در بازار، تولید کننده ها روش های مختلفی را بکار می گیرند. یکی از بهترین این روش ها سایت های اینترنتی بوده که امروزه در دسترس افراد زیادی می باشد. این سایت ها توسط شرکت های تخصصی مانند رایبد خاویار مدیریت شده و می توانند نرخ روز انواع ماهی اوزون برون زنده را اعلام دارند.

قیمت فروش ماهی اوزون برون زنده

شرایط صادرات ماهی اوزون برون

یکی دیگر از توجهات شرکت های تولید کننده ماهی اوزون برون زنده، صادرات است. زیرا این ماهی را دیگر کشورها نیز تقاضا نموده و ایرانی ها به این ترتیب نیز می توانند از بازار دیگر کشورها نیز بهره گیرند. برای این منظور باید از شرایط خوب صادرات بهره گرفته و تقاضای مشتریان خود را در دیگر کشورها نیز مد نظر قرار دهند. در راستای صادرات انواع ماهی اوزون برون به دیگر کشورها کیفیت و سلامت ماهیان اهمیت زیادی داشته و باید عرضه کننده ها بهترین تولید را در اختیار مشتریان خارجی خود قرار دهند.

انواع مجوزهای صادراتی خاویار ماهی اوزون برون

  • دامپزشکی
  • حمل و نقل
  • قرنطینه
  • سایتس
  • کارت بازرگانی
  • و…….

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

فروش ماهی اوزون برون در تهران

فروش ماهی اوزون برون در تهران

فروش ماهی اوزون برون در تهران و شهرهای دیگر کشور با هدف همکاری با مجموعه …

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار