نمایندگی خاویار ایران
خرید خاویار پرورشی با کیفیت

خرید خاویار اصل ایرانی به صورت عمده

خرید خاویار تصل ایرانی به صورت عمده در کجا صورت می گیرد؟ کدام برن عمده فروس کار می کند؟ کدام نمایندگی همه ماهیان خاویاری را در فروشگاه خود دارد؟ کدام خاویار اصل و کدام تقلبی می باشد؟ برای پاسخ به سوال های خود می توانید به برند خاویار ایران رجوع نمایید.

قیمت خاویار اصل ایرانی در سال ۹۹

قیمت خرید خاویار اصل ایرانی در سال ۹۹ چند است؟ چه چیزی در قیمت ماهیان خاویاری تاثیر به شدت را می گذارد؟ چرا خاویارها قیمت هایشان به نرخ کشور بستگی دارد؟ هر ماهی خاویاری با توجه به شرایط اقتصادی موجود در هر کشور ممکن است به وسیلع نمایندگی خود بالا و یا پایین رود.

انواع تخم ماهیان خاویاری ایران
  • بلوگا
  • آسترا
  • سورگا
  • بری
  • و…

قیمت خاویار ۵۰ گرمی اصل در ایران

قیمت خرید خاویار اصل ۵۰ گرمی اصل در ایران را می توانید با مراجعه به نمایندگی های معتبر واقع در ایران مطلع گردید. مروارید سیاه ایرانی هنوز لوکس‌ترین خوراکی طبیعی دنیا است. از قدیم تا به الان ماهیان خاویاری درجه خود را در بین محصولات دریای کشور ایران حفظ نموده اند. این خاویار قدمتی مرتبط با عصر ژوراسیک دارند.

خرید خاویار اصل ایرانی با قیمت ارزان

خرید خاویار اصل ایرانی با قیمت ارزان را می توانید از نمایندگی معتبر رایبد خاویار در بسته بندی ها و کیفیت های ارگانیک انجام نمایید. شرکت تولید و پرورشی بسیار بزرگ  رایبد خاویار ایران با قدمت طولانی و نیز با بهره گیری از جدیدترین شیوه های عرضه ی این محصول در بازار آشنایی کامل داشته و همواره در تلاش بوده است تا ضمن توسعه ی سبد محصولات خود، خاویار و محصولات دیگر را با یک کیفیت عالی در بین مشتریان ماهیان خاویاری خود به عرضه در بیاورد.

خرید بهترین انواع خاویار

خرید عمده خاویار انواع خاویار اصل ایرانی

خرید خاویار اصل ایرانی به صورت عمده را می توانید از نمایندگی های معتبر کشور انجام دهید. اویـار در زمان‌های قدیم با استفاده از بیهوشی ماهی با چکش های پلاستیکی، از داخل شکم ماهی خاویـار خارج می‌شد ولی با گذشت زمان با استفاده از عمل‌های جراحی این کار امکانپذیر شد و ماهی پس از خارج کردن تخم خاویار و باقی گذاشتن مقادیری از آن در داخل شکم دوباره به دریا باز می‌گردد.

خواص خاویار
   • ایجاد منظم گردش خون
   • از بین بردن ویروس ها
   • مقاوم نمودن بدن در برابر ویروس
   • و…

خرید و فروش انواع خاویار اصل

خرید و فروش انواع خاویار اصل را می توانید با مراجعه به شرکت های تولید که در پایین به صورت موردی مهم ترین ها را نام خواهیم برد انجام نمایید و فرقی ندارد که به صورت اینترنتی خرید خود را انجام می نمایید و یا حضوری. یکی از خواص های بسیار مهم و عالی در تخم ماهی خاویار این است که دارای ویتامین آ هستند.

برندهای فروش خاویار
   • رایبد خاویار
   • باهو خاویار
   • قروق تالش
   • و…

مشخصات خاویار اصل برای خرید

مشخصات خاویار اصل برای خرید این می باشد که، خاویار های اصل همگی در بسته بندی های پلمپ شده به همراه درب های پلمپ شده اند. پس از باز کردن خاویار ها و خروج آنها از بسته بندی زیر این محصول های اصل تاریخ های تولید و انقضا درج شده است. بعد از این موارد کد بهره برداری نیز می توانید مشاهده نمایید.

خرید خاویار اصل ایرانی

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

نمایندگی فروش خاویار

قیمت روز انواع خاویار

قیمت روز انواع خاویار ازون برون در ایران چند است؟ کدام نمایندگی محصولات ارگانیک را …

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار