نمایندگی خاویار ایران
خانه / خاویار سوروگا / فروش خاویار بلوگا درجه یک ایران
فروش خاویار بلوگا درجه یک

فروش خاویار بلوگا درجه یک ایران

مرکز اینترنتی فروش خاویار بلوگا درجه یک ایران را با قیمت رقابتی نسبت به سایر فروشگاه های اینترنتی عرضه می دارد. رقم های دیگر خاویار با کیفیت ها مرسوم در بازار، به صورت عمده و خرده در دسترس عزیزان می باشد که می توانند این رقم ها را از رایبد خاویار خریداری نمایند. تفاوت اصلی برای تمایز خاویار بلوگا سایز دانه های خاویار می باشد. به طور مثال سایز و قطر دانه های خاویار بلوگا امپریال ۳٫۴ میلیمتر می باشد و خاویار درجه یک حدود ۳ میلیمتر می باشد.

خاویار بلوگا درجه یک

فروش خاویار بلوگا درجه یک

دریای خزر یکی از دریاهایی است که ماهی های خاویاری در آن زندگی می کنند. دیای خزر دارای شش گونه ماهی خاویاری می باشد. یکی از ماهی های دریای خزر ماهی فیل ماهی است. معروفترین گونه ماهی دریای خزر فیل ماهی می باشد. خاویار فیل ماهی دارای ارزش بالایی می باشد. فیل ماهی به دلیل خاویاری که دارد بسیار مشهور شده است. خاویار فیل ماهی یکی از با ارزشترین خاویارهای موجود در جهان می باشد. خاویار فیل ماهی دارای درجه بندی متفاوتی می باشد. خاویار فیل ماهی را خاویار بلوگا می نامند. خاویار درجه یک فیل ماهی در سراسر ایران و کلیه کشورها موجود می باشد و به فروش می رسد.

خاویار بلوگا درجه یک

خاویار موجود در ایران دارای انواع مختلفی می باشد. خاویار بلوگا یکی از خاویار هایی است که از فیل ماهی دریای خزر استحصال می شود و وارد بازار ایران و جهان می شود. خاویار ایرانی بلوگا یکی از خاویارهای معروف می باشد. بیشتر افراد خواستار خاویار بلوگا ایرانی می باشند و این خاویار را بیشتر خریداری و مصرف می نمایند. خاویار بلوگا از نظر میزان درشتی و ریزی دانه ها دارای درجه بندی می باشد. خاویار بلوگا درجه یک را با بهترین کیفیت از فروشگاه آنلاین رایبد خاویار خریداری نمایید.

شناخت درجه بندی برای فروش خاویار بلوگا

  • خاویار بلوگا امپریال بهترین رقم خاویار بلوگا
  • بعد از آن خاویار بلوگا درجه ۱
  • در نهایت خاویار بلوگا درجه ۲ قرار می گیرد.

فروش خاویار بلوگا درجه یک

 

منبع: فیل ماهی

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای جباری
شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر میخواهید از آخرین و محبوبترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

قیمت خاویار فشرده

قیمت خاویار سوروگا فشرده ۵۰ گرمی

قیمت خاویار فشرده در بسته بندی ۵۰ گرمی برای اغلب مصرف کننده ها اهمیت ویژه …

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار