نمایندگی خاویار ایران
خاویار از ایران

صادرات انواع خاویار از ایران

خاویار از ایران و صادرات انواع خاویار ایران به کشورهای زیادی صورت می گیرد. از جمله مهمترین این کشورها می توان آلمان، ایتالیا و ژاپن را دانست. از این رو صادر کننده ها توجه ویژه ای به بازار تقاضای محصول خود دارند. ایران یکی از کشورهای مهم در راستای تولید و توزیع انواع خاویار می باشد. زیرا دسترسی خوبی به دریاچه خزر داشته که زیستگاه انواع ماهیان خاویاری خوب است. به همین دلیل امروزه تولید خاویار پرورشی نیز در ایران رونق یافته و افراد زیادی به آن روی آورده اند. این موضوع سبب شده میزان تولید خاویار در ایران افزایش یافته و بتوان نیاز بازار داخلی و خارجی را به خوبی تامین نمود.

خاویار از جمله بهترین غذاهای دنیا محسوب می شود که افراد زیادی طرفدار آن خواهند بود.

بهترین انواع خاویار ایرانی

همانطور که می دانید در ایران خاویار از گونه های مختلف موجود است. به این ترتیب ایرانی ها می توانند به صورت مشخص و تخصصی بازاریابی خود را انجام داده و تولیدات خوبی را در بازار به فروش رسانند. خاویار ایرانی در بازار جهانی با استقبال خوبی همراه بوده و معمولا سرمایه گذاری ویژه ای را می توان در راستای فروش آن شاهد بود. این تولیدات را ایرانی ها با قیمت روز در سراسر دنیا ارائه داده و در اختیار افراد مختلف قرار می دهند.

انواع مختلفی از بهترین خاویارهای ایرانی

  • خاویار بلوگا مرغوب
  • خاویار سوروگا مرغوب
  • خاویار آسترا مرغوب
  • خاویار بری مرغوب
  • و……….

صادرات خاویار از ایران

بی تردید صادرات خاویار از ایران نیز شرایط خاصی داشته که به موجب آن کنترل دقیق بر روی میزان صادرات انجام می شود. این کار سبب جلوگیری از قاچاق شده و فقط شرکت های مطرح و مجوزدار توانایی صادرات خاویار را خواهند داشت. با توجه به تقاضایی که از سوی کشورهای مختلف دنیا برای تهیه انواع خاویار ایرانی دیده می شود، بی شک صادر کننده ها به بازارهای مختلف اهمیت می دهند.
از بهترین کشورها برای فروش خاویار می توان موارد زیر را دانست:

• آلمان
• اکراین
• نروژ
• ژاپن
• ایتالیا
• کره

قیمت صادرات خاویار به اروپا

مسلما در راستای صادرات خاویار به کشورهایی اروپایی قیمت موضوعی مهم است. زیرا اغلب خریداران عمده می توانند سفارش محصول خود را مطرح نموده و شرکت های صادر کننده براساس آن اقدام خواهند کرد. خریدارانی که از کشورهای اروپایی به صادر کننده های خاویار ایرانی ارتباط می گیرند، همیشه درجه کیفیت و قیمت را در کنار هم مد نظر قرار خواهند داد. به این ترتیب باید محصولی در اختیار آنها قرار گیرد که استانداردهای لازم کیفی را در خود داشته و بتوان استفاده بهتری از آنها برد.

خاویار از ایران

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

فروش عمده خاویار با کیفیت و با قیمت مناسب

بهترین برند خاویار ایران

خاویار ایران در ببهترین برند خاویار وارد بازار های فروش جهانی می شود تا خریداران …

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار