نمایندگی خاویار ایران
خانه / خاویار اوزون برون / قیمت خاویار به دلار و یورو
فروشگاه های خاویار ایران

قیمت خاویار به دلار و یورو

قیمت خاویار به دلار و یورو از سوی عرضه کننده های مختلف اعلام می شود. زیرا این دو ارز در زمینه صادرات اهمیت داشته و کشورهای مختلف دنیا برای این منظور با شرکت های ایرانی ارتباط می گیرند. خاویار محصولی ست که بیشتری توجه تولید کننده ها به صادرات و فروش آن در دیگر کشورها می باشد. زیرا از این طریق می توانند فروش بهتری داشته و مشتریان مختلفی را تامین نیاز کنند. از این رو هر تولیدی تلاش کرده تا خاویار را با استانداردهای صادراتی راهی بازار کرده و به مشتریان مختلف آن را ارائه دهند.

قیمت یک کیلو خاویار صادراتی به تومان چند؟

یکی از مهمترین فاکتورهایی که می تواند در صادرات خاویار تاثیر داشته باشند، قیمت آن است. از این رو شرکت ها قیمت محصولات خود را به تومان در بازار داخلی اعلام کرده و در اختیار مشتریان مختلف خود قرار می دهند. در حال حاضر می توان متوسط قیمت هر کیلو خاویار صادراتی را بین ۸ الی ۹ میلیون تومان دانست که از سوی عرضه کننده های مختلف اعلام می شود.

انواع خاویار صادراتی

  • خاویار بلوگا
  • خاویار سوروگا
  • خاویار آسترا
  • خاویار بری

قیمت خاویار به دلار چند؟

اما در بازار دیگر کشورها و در حوزه صادرات قیمت انواع خاویار به دلار نیز اعلام می شود. در حال حاضر قیمت هر کیلوگرم خاویار صادراتی بیش از ۱۰۰۰ دلار بوده که قیمت آن در کشورهای مختلف متفاوت خواهد بود. زیرا هر کشور شرایط ویژه ای برای صادرات داشته و باید شرکت های مختلف آنها را مد نظر قرار دهند.
طبیعتا قیمت خاویار در بازار داخلی و خارجی به شدت مورد توجه بوده و شرکت های زیادی با در نظر گرفتن این فاکتور اقدام به سفارش و خرید آن می کنند.

خرید خاویار صادراتی از رایبد خاویار

یکی از شرکت های معتبر که توانایی ارائه انواع خاویار صادراتی را دارد، رایبد خاویار می باشد. این شرکت با ارائه محصول خود به صورت بسته بندی شده و کیلویی، با مشتریان زیادی همکاری داشته و آنها را تامین می کنند. از این رو عرضه کننده های زیادی در بازار جهان با همکاری رایبد خاویار صادرات خود را دنبال می کنند.

قیمت خاویار اوزون برون و فیل ماهی

شرایط صادرات خاویار ایران

اما طبیعتا صادرات خاویار ایران شرایط خاص خود را داشته و باید شرکت ها به آنها پایبند باشند. این موضوعات را شرکت های بزرگ و کوچک صادر کننده باید رعایت کرده و محصولات خود را از این طریق به کشورهای مختلف دنیا عرضه دارند. در این صورت می توانند مشتریان زیادی را تامین کنند. برخی از مهمترین ضوابط و شرایط صادرات خاویار:

• مجوز سایتس
• مجوز حمل
• لیبلینگ لیست
• گواهی بهداشت
• اتاق بازرگانی

قیمت خاویار به دلار

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

قیمت خاویار کنسرو

قیمت خاویار کنسرو در سال ۹۸

قیمت خاویار کنسرو در سال ۹۸ احتمال افزایش دارد. زیرا هزینه های تولید آن افزایش …

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار