نمایندگی خاویار ایران
خاویار صادراتی ایران

قیمت خرید انواع خاویار صادراتی ایران

قیمت خرید انواع خاویار صادراتی ایران را می توان در سایت های اینترنتی با هزینه کم و از شرکت های تخصصی بدست آورد. زیرا مدیریت این سایت ها امروزه به صورت حرفه ای انجام می شود. امروزه بسیاری از شرکت های عرضه کننده خاویار در ایران از سایت های اینترنتی بهره می گیرند.

زیرا از این طریق می توانند به بازار داخلی و خارجی دسترسی داشته و نیاز مشتریان خود را به صورت مشخص تامین کنند.
هر چقدر کیفیت خاویار صادراتی بهتر باشد، طبیعتا فروش آن در بازار راحت تر خواهد بود. به همین دلیل صادر کننده ها با در نظر گرفتن کیفیت و نوع خاویار اعلام قیمت خود را در سایت ها انجام می دهند. مسلما می توان خرید عمده خاویار صادراتی را از دیگر کشورها دنیا شاهد بود. به این شرط که قیمت روز آنها در اختیار مصرف کننده ها قرار گرفته و در این راستا به آن اهمیت داده شود.

قیمت خاویار اوزون برون و فیل ماهی

انواع خاویار صادراتی ایرانی

خاویار صادراتی ایرانی انواع مختلفی داشته که بهترین آنها بلوگا و طلایی می باشند. این محصولات را وقتی شرکت های خارجی سفارش می دهند، توجه ویژه به کیفیت و برند محصول داشته و سپس محصولی درجه یک را تهیه می کنند. از این رو شرکت های ایرانی نیز با ارائه تولیدات درجه یک و با کیفیت خود می توانند، هر ساله مشتریان زیادی را در سراسر دنیا جذب کرده و سعی در تامین نیاز آنها دارند. انواع درجه بندی خاویار صادراتی:

 • امپریال
 • درجه یک
 • درجه دو

شرایط خرید خاویار صادراتی در ایران

با توجه به اینکه دسترسی در ایران به عرضه کننده های بزرگ و معتبر راحت می باشد، امروزه بسیاری از خریداران عمده به آنها مراجعه کرده و سفارش محصول می دهند. این تولیدات به صورت حرفه ای ارائه شده و شرایط خرید آنها از سوی عرضه کننده ها بسیار آسان می باشد. از همین رو خریداران داخلی می توانند سفارش خرید محصول خود را راحت تر انجام داده و آن را دریافت کنند.

قیمت خرید خاویار صادراتی ایران

قیمت خاویار ایران می تواند تاثیر زیادی در میزان خرید آن داشته باشد. زیرا بسیاری از خریداران محصول را براساس شاخصه های مد نظر خود سفارش داده و خریداری می کنند. از همین رو برای خرید عمده خاویار ایران با عرضه کننده هایی کمک همکاری می کنند که نرخ روز را در اختیار آنها قرار داده و همکاری خوبی دارند. این عرضه کننده ها به صورت تخصصی در سراسر کشور فعالیت داشته و می توانند تولیداتی را راهی بازار کنند که از نظر کیفیت بسیار مطلوب و درجه یک می باشد.

انواع خاویار صادراتی

 • خاویار بلوگا
 • خاویار کالوگا
 • خاویار سوروگا
 • خاویار آسترا
 • خاویار بری
 • خاویار فشرده
 • خاویار طلایی
 • خاویار کلاسیک

خاویار صادراتی ایران

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

قیمت خاویار کنسرو

قیمت خاویار کنسرو در سال ۹۸

قیمت خاویار کنسرو در سال ۹۸ احتمال افزایش دارد. زیرا هزینه های تولید آن افزایش …

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار