نمایندگی خاویار ایران
قیمت بچه ماهی 10 گرمی

قیمت بچه ماهی ۱۰ گرمی ازون برون

قیمت بچه ماهی ۱۰ گرمی اوزون برون چند است؟ با شروع فروش بچه ماهی در بهار، قیمت بچه ماهی ۱۰ گرمی ازون برون نیز مشخص شده است. قیمت بچه ماهی خاویار بر اساس نوع و وزن آن تعیین می شود. در زمان عرضه بچه ماهی در نظر داشت که به دلیل تقاضای زیاد در این فصل باید میزان سفارشات خود را به ما اعلام کنید، تا ما نیز بتوانیم برنامه ریزی های لازم را برای عرضه و فروش بچه ماهی انجام دهیم.

راه های کسب اطلاع از قیمت بچه ماهی اوزون برون

 1. ارتباط با مسئول فروش
 2. مراجعه به فروشگاه اینترنتی
 3. حضور در مجموعه و مرکز پرورش

با اطلاع دقیق از قیمت بچه ماهی ۱۰ گرمی ازون برون از استخر های پرورش بچه ماهی خاویاری، قیمت خوب بچه ماهی ازون برون در وزن های متفاوت را خرید نمایید. رایبد خاویار مرجع اطلاع از قیمت بچه ماهی در استخر های مختلف کشور می باشد. بچه ماهی خاویاری در وزن های متفاوت در بازار به فروش می رسد برای تهیه وزن مختلف بچه ماهی لازم است تا از قبل هماهنگ نمایید تا در صورت عرضه به بازار با شما تماس گرفته شود و از اولیت برخوردار گردید.

لیست قیمت بچه ماهی ۱۰ گرمی ازون برون

حتما قیمت بروز شده را استغلام بگیرید
برخی از وزن های موجود بچه ماهی اوزون برون و فیل ماهی خاویاری

 • ۵ گرم
 • ۱۰ گرم
 • ۲۰ گرم
 • ۵۰ گرم
 • ۱۰۰ گرم
 • و…..

تولید بچه ماهی خاویار پرورشی

قیمت بچه ماهی ۱۰ گرمی پرورشی چد است؟ تولید خاویار پرورشی و بچه ماهی خاویاری در مزارع های بزرگ پرورش آنها صورت گرفته می شود. کشور ایران دارای مزارع ها و شرکت های تولیدی بسیار  مجهز و بزرگی می باشد زیرا بهترین شکل از گونه های ماهیان خاویاری را با کیفیت های اصل و ارگانیک در دریای بسیار پهناور و شگفت انگیز خزر در خود جای داده است. ۶ گونه از خاویارهای مهم ایرانی که در کل حدود به ۲۷ گونه می رسد در جهان می جود و این ۶ گونه در ایران تنها یافت می شود و زندگی می کنند. برای خرید در هر شهر می توانید به نمایندگی مورد نظر خود مراجعه نمایید.

رنگ انواع تخم ماهیان خاویار جهان

 • خاویار طلایی
 • خاویار سرخ
 • خاویار سیاه

قیمت بچه ماهی خاویاری در بازار تهران

قیمت بچه ماهی ۱۰ گرمی در بازار تهران را می توانید از مراکز های مهم فروش خاویاری مطلع شوید. انتخاب بهترین گزینه و بهترین نمایندگی برای خرید محصول های مورد نظر ماهی و گوشت خاویاری یا حتی تخم های ماهیان خاویاری یکی از نکات های بسیار مهم و قابل توجهی برای مصرف کننده ها و خریداران واقعی خاویاری باید باشد. مهم ترین دغدغه های مصرف کننده های خاویاری در داخل کشور و خارج از کشور خرید خاویار اصل از یک برند بسیار عالی و معتبر در ایران می باشد.

نمایندگی ها و برندهای ایرانی مهم

 • رایبد خاویار
 • خاویار ایران
 • میراث خاویار
 • و…

قیمت بچه ماهی 10 گرمی

مزرعه تولید بچه ماهی خاویاری در ایران

قیمت بچه ماهی ۱۰ گرمی در مزارع پرورش ماهیان خاویاری چند است؟ مزرعه تولید بچه ماهی خاویاری در ایران میان و کناره های دریای خزر بین نمایندگی های تولیدی موجود می باشند. به طور کلی باید برایتان بازگو نماییم که حدود ۲۷ گونه خاویار در کل جهان وجود دارند. این گونه های به صورت پراکنده در کل جهان میان هر کشور موجود می باشند و گاهی ممکن است در کشوری وجود نداشته و یا چندین گونه در دریای آن کشور زندگی کنند. این ماهیان خاویاری از نظر کیفیت ها و اصل بودن آنها که دارای خواص بسیاری می باشند زبان زد تمام مردم جهان می باشند.

بزرگترین مجتمع پرورش بچه ماهی خاویاری

بزرگترین مجمع پرورش بچه ماهی خاویاری در کشور ما ایران دارای انواع مختلف نمایندگی ها موجود می باشند که دارای قیمت بچه ماهی ۱۰ گرمی بسیار مناسبی برای فروش هستند. خاویارهای ایرانی که در کشور ما وجود دارند به خاطر طعم های بسیار عالی و شگفت انگیزی که دارند یک سر و گردن از تمام کشورهای دیگر و نمایندگی های دیگر خارجی بالاتر می باشند. کشور بزرگ ایران و دریای خزر بسیار بزرگ آن حدود ۹۹ درصد مهم ترین خاویارهای اصیل و بومی کشور را تامین می کند و به جهت فروش حتی برای صادرات در بین همه عرضه می نمایند.

قیمت بچه ماهی 10 گرمی

مرکز توزیع انواع بچه ماهی خاویاری

مرکز توزیع بچه ماهی خاویاری در کشور ایران بیشتر آمارها را به نسبت دیگر کشورهای خارجی جهان دارند. پنج گونه از ماهیان خاویاری ممتاز جهان شامل فیل‌ماهی یا بلوگا، تاس ماهی روسی یا چالباش، تاس ماهی ایرانی یا قره برون، ماهی شیپ و ماهی ازون برون یا سوروگا از گونه‌های اصلی دریای خزر هستند. برای خرید این محصولات در کیفیت ارگانیک به همراه بسته بندی های مناسب با عرضه کننده و مقصد خود می توانید راید خاویار را انتخاب نمایید زیرا بی واسطه است.

عرضه کننده انواع بچه ماهی در ایران

عرضه کننده انواع بچه ماهی در ایران میان نمایندگی ها و فروشگاه های معتبر خاویاری صورت گرفته می شود. ماهیان خاویاری یا استورژون، از خانواده تاس ماهیان، از جمله گونه‌های آبزی ک منظیری هستند که از قدمتی چند صد میلیون ساله که به عصر ژوراسیک باز می‌گردد برخوردارند. تنها برای تهیه این محصولات با خواص های شگفت انگیز و عالی که به همراه دارند به صورت آنلاین با رضایت صد درصد می توانید به سایت فروش رایبد خاویار مراجعه نمایید. قیمت یک کیلو خاویار در مزارع پرورش دهنده ماهیان خاویاری چند است؟

ویژگی های منحصر به فرد نمایندگی رایبد

 • فروشگاه بزرگ
 • کیفیت های اصل
 • بسته بندی های مناسب با مقصد انتخاب شده
 • فروش آنلاین
 • و….

قیمت بچه ماهی 10 گرمی

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

پرورش ماهی اوزون برون در استخر

پرورش ماهی اوزون برون در استخر

پرورش ماهی اوزون برون در استخر یکی از انواع روش هایی شایعی است که این …

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار