نمایندگی خاویار ایران
مراکز و نمایندگی های فروش خاویار در شهر مشهد

قیمت کنسرو خاویار اوزون برون

قیمت  کنسرو خاویار اوزون برون (سوروگا sevruga) برای عرضه برای بازار داخلی ایران را از وب سایت رایبد خاویار www.raibodcaviar.ir مشاهده نمایید. خاویار سوروگا در پکهای ۱۰ تا ۵۰ گرمی و بسته بندی های اورجینال ۲۵۰ تا ۱۸۰۰ گرمی قرار می گیرد، البته درخواست وزن سفارشی بسته بندی نیز پذیرفته می شود.

خاویار ازون برون که کنسرو شده است، تمام مجوز های بهداشتی و شیلات را دارد و خرید آن در داخل کشور بلامانع می باشد. اما برای صادرات حتما نیاز به مجوز سایتس دارد.

قیمت کنسرو خاویار اوزون برون

قیمت خاویار در سال ۹۸

قیمت انواع ماهیان و خاویارهایشان در سال جدید به نسبت متفاوت تر از نرخ قیمت های در سال های گذشته خود میباشد و بدلیل این است که شرایط اقتصادی همیشه در حال تغییر است و یکسان و ثابت نمی ماند، پس مشتریانی که تمایل به خرید دارند و میخواهند قیل از خرید ماهیان خاویاری مورد نظر خود درباره قیمت های انها و اطلاعات مورد نظر درباره خاویارها میتواننید به سایت فروشگاه و همچنین نمایندگی بسیار معتبر و برند خاویار ایران مراجعه نمایند.

قیمت خاویار در سال 98

کارخانه کنسرو خاویار در ایران

کارخانه کنسرو خاویار در ایران بسیار میباشد که بسیاری دارای بزرگترین و معتبر ترین مراکز خاویاری در ایران میباشند و برندهای شناخته شده در جهان را در خود دارند مانند شرکت های خاویاری ایران، رایبد خاویار، خاویار میراث و دیگر نمایندگی های ایرانی که هر کدام قدمتی چندین ساله دارند و از دیرباز تا کنون سعی در جلب توجه و رضایت بیشتر مشتریان ایرانی و جهانی به خود میباشند. برای خریداری از هر یک نمایندگی میتوانید به سایت نمایندگی مراجعه نمایید.

مجوز صادرات کنسرو خاویار اوزون برون

مجوز سایتس همچون سایر مجوزهای صادراتی برای محصولات غذایی یک اصل و قانون برای صادرات خاویار محسوب می شود. البته خاویار اوزون برون علاوه بر سایتس مجوز های دیگری همچون به مجوز دامپزشکی و قرنطینه نیز نیازمند است.

انواع مجوزهای صادرات خاویار اوزون برون در ایران

 • مجوز صادراتی دامپزشکی خاویار اوزون برون
 • مجوز صادراتی سایتس خاویار اوزون برون
 • مجوز صادراتی قرنطینه خاویار اوزون برون
 • مجوز صادراتی حمل و نقل خاویار اوزون برون
 • مجوز صادراتی کارت بازرگانی خاویار اوزون برون
 • و دیگر مجوز صادراتی خاویار اوزون برون

مجوز صادرات کنسرو خاویار اوزون برون

فروش کنسرو خاویار اوزون برون

فروش خاویار کنسرو شده ازون برون در ایران پرطرفدار بوده و خاویار پس از کنسرو شدن در مراکز فرآوری خاویار در اداره شیلات کشور به مراکز فروش خاویار در ایران تحویل داده خواهد شد.
خاویار اوزون برون عمدتاً به صورت کنسرو شده در بازار عرضه میگردد و کنسروهای خاویار را به صورت پلمپ شده و با برچسب و مهر شرکت تولید کننده در بازار می توانید پیدا نمایید. خاویار اوزون برون یکی از خاویار های ایرانی است که با نام خاویار سوروگا در بازار شناسایی می‌شود و می‌توان با قیمت بسیار مقطوع و خوب در فروشگاه اینترنتی ما خریداری کنید.

انواع کنسرو خاویار از لحاظ بسته بندی

 • فلزی
 • شیشه ای
 • پلاستیکی

فروش کنسرو خاویار اوزون برون

قیمت کنسرو خاویار

قیمت کنسرو خاویار چند است، برای مطلع شدن از قیمت کنسروهای انواع ماهیان خاویاری باید به کدام نمایندگی ها مراجعه کرد؟ ایا ان نمایندگی معتبر میباشد؟ برای یافتن نمایندگی های معتبر چه کاری باید انجام داد؟ نمایندگی های بسیاری در ایران حضور دارند که شناخته شده میباشند مانند خاویار ایران که مشتریان میتوانند محصولات را از انجا خرید کنند.

قیمت کنسرو خاویارقیمت کنسرو خاویار

قیمت خاویار ۱۰۰ گرمی

قیمت خاویار ۱۰۰ گرمی بستگی به این دارد که ان خاویار از گونه های کدام نوع ماهیان خاویاری باشد زیا قیمت ها و نرخ های هر خاویار بر اساس کیفیت هایشان و رتبه بندی انان با دیگر نوع های خود متمایز میباشد و کسانی که هنگام خرید یخواهند از فیمت ها مطلع شوند میتوانند به سایت ها و نمایندگی های معتبر همچون رایبد خاویار ایرانی مراجعه نمایند و با بهترین هزینه و ارزان ترین قیمت ها بدون واسطه این نمایندگی کالاهایی بسیار مرغوب و ارگانیک را تهیه نمایند.

قیمت خاویار 100 گرمی

از کجا خاویار بخریم

از کجا خاویار بخریم؟ این سوال برای خیلی از مشتریانی که دفعه اولشان میباشند و میخواهند کالاها و ماهیان صادراتی ایرانی را خریداری نمایند پیش می اید.
باید بدانید که قبل از خرید محصولات ماهیان خاویاری در اصل بودن محصول و معتبر بودن نمایندگی اطمینان حاصل نمایید. خاویارهای اصل دارای درهای پلمپ شده، کدهای بهره برداری و همچنین تاریخ های تولید و انقضا میباشند. برای خرید محصولاتی ارگانیک به همراه قیمت های بسیار عالی و مناسب میتوانید به سایت فروشگاه نمایندگی معتبر و برند خاویار ایران مراجعه نمایید.

از کجا خاویار بخریم

انواع کنسرو خاویار در ایران

 • کنسرو خاویار بلوگا امپریال
 • کنسرو خاویار طلایی یا استرا
 • کنسرو خاویار سوروگا یا خاویار اوزون برون
 • کنسرو خاویار بری
 • خرید خاویار ارزان فشرده

انواع کنسرو خاویار در ایران شامل کنسرو های خاویاری لوگا که از فیل ماهیست, خاویار آستراکه از تاس ماهیست, خاویار سوروگا که از اوزون برون است، می باشد که برای خرید هر یک با قیمت های بسیار ارزان و مناسب به همراه بهترین کیفیت ها و برندها و همچنین در بسته بندی های کاملا لوکس و شیک قوطی و شیشه ای میتوانید به سایت فروشگاه نمایندگی بسیار بزرگ و انلاین رایبد خاویار مراجعه نمایید تا همواره محصولی ارگانیک را خریداری کرده و به مصرف برسانید.

انواع کنسرو خاویار در ایران

کنسرو خاویار بلوگا امپریال

کنسرو خاویار بلوگا امپریال که این خاویار یکی از بهترین گونه های و مهم ترین نوع خاویاری در ایران در بین ماهیان خاویاری میباشد.
خاویار بلوگا و از نظر کیفیت در رتبه اول در سطح کشور و حهان قرار دارد که جزو بیشتر امارهای خاویار برای صادرات به جهان میباشد. این خاویار را با قیمت بسیار مهم و برای صادرات با کیفیتی عالی میتوانید به نمایندگی های خاویار ایرانی مراجعه نمایید تا از کیفیت محصولات اطمینان حاصل نمایید.

انواع خاویار کنسرو شده بلوگا در ایران

 • کنسرو بلوگا سه صفر
 • کنسرو بلوگا امپریال
 • کنسرو بلوگا درجه یک
 • کنسرو بلوگا درجه دو

کنسرو خاویار بلوگا امپریال

کنسرو خاویار طلایی یا استرا

کنسرو خاویار طلایی یا استرا را به دلیل اینکه این خاویار بومی ایران میباشد و در دریای خزر است به راحتی و با دسترسی اسان میتوانید ان را از فروشگاه های خاویاری و همچنین برای خرید معتبر و با اطمینان میتوانید از نمایندگی های معتبر خاویاری ایران خریدارین مایید به همراه قیمت های عالی و کیفیت های اصل. خاویار استرا که به دلیل طیف رنگی قهوه ای روشنش به خاویار طلایی معروف میباشد از نظر کیفیت رتبه دوم را به خود اختصاص داده است.

کنسرو خاویار طلایی یا استرا

کنسرو خاویار سوروگا یا خاویار اوزون برون

کنسرو خاویار سوروگا یا خاویار اوزون برون را میتوانید برای خریداری و یا صادرات و همچنین خروج خود از ایران با خود ببرید تنها کافیست به فروشگاه انلاین و سایت نمایندگی رایبد خاویار مراجعه نمایید. خاویار سوروگا از ماهی ازون برون بدست می اید که این ماهی دارای گوشت و طعم بسیاری لذیذ و منحصر به فردی میباشد در میان گونه های دیگر خود و از لحاظ قیمت بسیار ارزان میباشد زیرا ریزترین و کوجیک ترین ماهی دریای خزر است.

کنسرو خاویار سوروگا یا خاویار اوزون برون

کنسرو خاویار بری

کنسرو خاویار بری و یا سیبری، این خاویار همانطو که از اسمش پیداست بومی ایران نمیباشد و در اب های بسیار شیرین رودخانه های سیبری زندگی می کند و مهاجر پذیر میباشد.

گونه های تاس ماهی ایرانی نسبت به نوع روسی بزرگتر هستند و کیفیت بیشتری نیز دارند.
هر دو نوع ایرانی و روسی به یکدیگر شبیه است. تاس ماهی های ایرانی دارای رنگ تیره تری هستند و روی بدن آنها دانه های سفید رنگی نیز دیده می شود.

کنسرو خاویار بری

خرید خاویار ارزان فشرده

خرید خاویار ارزان فشرده را جهت تمایل برای خرید این نوع خاویار که اناوع خاویارها در این وجود دارد ان هم به صورت فشارده را میتوانید از نمایندگی های مهم و معتبر ایرانی همچون خاویار ایران و میراث خاویار تهیه نمایید و ان را به صورت حضوری و یا انلاین خریداری نمایید و درب منزل خود تحویل بگیرید. قدمت ماهيان خاوياري به ۵۰ ميليون سال قبل يعني عصر دايناسورها مي رسد كه به فسيل زنده مشهور هستند.

خرید خاویار ارزان فشرده

سفارش خرید خاویار کنسرو شده در ایران

سفارش خرید خاویار کنسرو شده در ایران را مشتریان برای تهیه به صورت انلاین اینترنتی میتوانند به معتبرترین سایت فروشگاه نمایندگی انلاین خاویار ایران مراجعه نمایند. این نمایندگی و فروشگاهش به دلیل اینکه از سالیان پیش تا به الان قدمت دارند دارای طرفداران بسیاری در بین بازاریان خارجی و داخلی ایران میباشند و نیز تا به الان رضایت های بسیاری را به خود جلب نموده است. پس از ثبت محصول مورد نظر مشتریانی که برای خرید خاویار در تهران میباشند ضرف کمتر از چند ساعت محصول را میتوانند درب منزل تحویل بگیرند.

سفارش خرید خاویار کنسرو شده در ایران

سفارش کنسرو خاویار صادراتی

سفارش کنسرو خاویار صادراتی را مشتریان جهت تهیه به صورت اصل و همچنین در کیفیت های ارگانیک به همراه قیمت های کاملا باور نکردنی و عالی که بدون واسطه میباشد از نمایندگی و برای خرید انلاین و میتوانند به سایت نمایندگی فروشگاه بسیار معتبر و دارای محصولات تازه رایبد خاویار مراجعه نمایند.

نمایندگی رایبد خاویار انواع خاویار ها و گوشت ماهیان خاویاری را در بسته بندی های قوطی و شیشه ای در اختیار مشتریان داخلی و خارجی خود قرار میدهد.

سفارش کنسرو خاویار صادراتی

شرایط خرید کنسرو ماهی خاویاری

خرید کنسرو ماهی خاویاری از شرایط خاصی پیروی نمیکند و فقط کافیست برای تهیه به نمایندگی های بسیار معتبر خاویاری در ایران مراجعه نمایید و در اصل بودن و معتبر بودن نمایندگی و خاویار ها باید دقت بیشتری نمایید زیرا بسیاری از افراد سودجو خاویارهای تقلبی و مصنوعی را در بین مشتریانی که اطلاعت چندانی از خاویارها ندارند به فروش می رسانند. خاویار اصل را میتوان از روی درهای پلمپ شده انها فهمید.

انواع گوشت ماهی خاویاری تولید شده در ایران

 • گوشت فیل ماهی خاویاری
 • گوشت تاسماهی خاویاری
 • گوشت قره برون خاویاری
 • گوشت اوزون برون خاویاری
 • گوشت شیب خاویاری
 • گوشت استرلیاد خاویاری

شرایط خرید کنسرو ماهی خاویاری

قیمت کنسرو ماهی خاویار

قیمت کنسور های هر یک از گونه های خاویاری با یکدیگر متفاوت میباشد و برای مطلع شدن از قیمت ها هنگام خرید میتوانید به نمایندگی های ایرانی و مراکز خرید و فروش خاویاری مراجعه نمایید. خاویار ۳۵ درصد پروتئین، ۶۴ درصد چربی و تنها یک درصد کربوهیدرات دارد. هر قاشق غذاخوری خاویار، ۴۰ کیلوکالری انرژی، ۴ گرم پروتئین و ۳ گرم چربی به بدن می‌رساند.

قیمت کنسرو ماهی خاویار

عکس کنسرو خاویار

کنسروهای خاویاری دارای بسته بندی های بسیار لوکس و بهداشتی شیشه ای و قوطی میباشد. کنسروهای ماهیان خاویاری شامل کنسرو های خاویار بلوگا که از فیل ماهیست، خاویار آستراکه از تاس ماهیست، خاویار سوروگا که از اوزون برون است، میباشد. بزرگترین فیل ماهی که در ایران شکار شده است، ۶۲۰ کیلوگرم وزن داشته است. قامت این خاویار به یک و نیم متر تا بیش از چهار متر می رسد.

عکس کنسرو خاویار

خواص کنسرو خاویار

کنسرو ها و خود خاویارها به تنهایی دارای خواص های بسیاری میباشند که همه با هم یکسان هستند و فرقی نمی کند که از کدام گونه های ماهیان خاویاری باشد و در کدام مرتبه و کیفیت قرار دارند فقط باید اصل باشند. خورد خاویار برای تمام افراد مفید است به خصوص کودکان، مردان و زنان باردار، پیشنهاد می شود.

خاویارهای مرغوب اصیل ایرانی آثار بسیار مثبتی در حفظ سلامت و درمان بیماری‌هایی مانند افسردگی دارد.

انواع خواص مهم کنسرو خاویار ایرانی

 • درمان بیماری فشار
 • مهم برای سلامتی قلب انسان
 • مهم برای سیستم ایمنی
 • درمان بیماری افسردگی
 • مناسب برای جراحی ها و شیمی درمانی ها
 • درمان بیماری های جنسی در مردان
 • بهبود بیماری های چشم‌ ها
 • رفع بیماری هایی مثل کم خونی
 • جلوگیری از تمام سرطان ها
 • درمان بیماری فراموشی
 • درمان سردردها و میگرن های مضمن
 • جوان نمودن پوست
 • درمان بیماری های مهم پوستی
 • پیشگیری از بیماری سنگ های کلیه ای
 • سلام نمودن دندان ها
 • محکم شدن استخوان ها
 • مهم برای دورانی مثل بارداری

خواص کنسرو خاویار

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید خاویار پرورشی

خاویار سوروگا پرورشی با بسته بندی ۵۰ گرمی

خاویار سوروگا پرورشی بسته بندی شده که اغلب در حجم ۵۰ گرمی تولید و روانه …

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار