نمایندگی خاویار ایران
خانه / اوزون برون خاویاری / قیمت کنسرو خاویار اوزون برون
مراکز فروش خاویار
مراکز فروش خاویار بلوگا و سوروگا در تهران

قیمت کنسرو خاویار اوزون برون

قیمت  کنسرو خاویار اوزون برون (سوروگا sevruga) برای عرضه برای بازار داخلی ایران را از وب سایت رایبد خاویار www.raibodcaviar.ir مشاهده نمایید. خاویار سوروگا در پکهای ۱۰ تا ۵۰ گرمی و بسته بندی های اورجینال ۲۵۰ تا ۱۸۰۰ گرمی قرار می گیرد، البته درخواست وزن سفارشی بسته بندی نیز پذیرفته می شود. خاویار ازون برون که کنسرو شده است، تمام مجوز های بهداشتی و شیلات را دارد و خرید آن در داخل کشور بلامانع می باشد. اما برای صادرات حتما نیاز به مجوز سایتس دارد.

قیمت کنسرو خاویار
فروشگاه اینرنتی خرید کنسرو خاویار

مجوز صادرات کنسرو خاویار اوزون برون

مجوز سایتس همچون سایر مجوزهای صادراتی برای محصولات غذایی یک اصل و قانون برای صادرات خاویار محسوب می شود. البته خاویار اوزون برون علاوه بر سایتس مجوز های دیگری همچون به مجوزز دامپزشکی و قرنطینه نیز نیازمند است.

انواع کنسرو خاویار از لحاظ بسته بندی

  • فلزی
  • شیشه ای
  • پلاستیکی

قیمت خاویار اوزون برون

 

فروش کنسرو خاویار اوزون برون

فروش خاویار کنسرو شده ازون برون در ایران پرطرفدار بوده و خاویار پس از کنسرو شدن در مراکز فرآوری خاویار در اداره شیلات کشور به مراکز فروش خاویار در ایران تحویل داده خواهد شد. خاویار اوزون برون عمدتاً به صورت کنسرو شده در بازار عرضه میگردد و کنسروهای خاویار را به صورت پلمپ شده و با برچسب و مهر شرکت تولید کننده در بازار می توانید پیدا نمایید. خاویار اوزون برون یکی از خاویار های ایرانی است که با نام خاویار سوروگا در بازار شناسایی می‌شود و می‌توان با قیمت بسیار مقطوع و خوب در فروشگاه اینترنتی ما خریداری کنید.

کنسرو خاویار اوزون برون
کنسرو خاویار اوزون برون

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای جباری
شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر میخواهید از آخرین و محبوبترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

صادرات خاویار ایران به سوئیس

صادرات خاویار ایران به سوئیس

صادرات خاویار ایران به سوئیس وکشورهای مختلف اروپایی مانند آلمان و بلژیک یکی از اهدافی …

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار