نمایندگی خاویار ایران
عرضه کننده خاویار ایرانی

نمایندگی عرضه کننده خاویار ایرانی

نمایندگی های عرضه کننده خاویار ایرانی در دیگر کشورها با در نظر گرفتن نوع سفارش مشتریان خود آنها را ارائه می دهند. لذا بسته بندی هایی که برای هر کشور مد نظر قرار می گیرد، با مشورت خریداران انتخاب خواهند شد. خاویار ایرانی به دلیل محبوبیتی که در سراسر دنیا بدست آورده است، یکی از خوراکی هایی ست که توانسته نام ایران را معروف کند. به طوری که در بسیاری از کشورهای دنیا می توان شاهد استقبال خوبی از انواع خاویار ایرانی بود. با آنکه در حال حاضر کشورهای مختلف در دنیا رقیب ایران در بازار خاویار هستند، اما شرکت های ایرانی موفق به فروش در کشورهای مختلف دنیا شده اند. این شرکت ها نیاز بازار جهانی را با در نظر گرفتن رقبای خود در دست گرفته و محصولی خوب ارائه می دهند.

نمایندگی های فروش خاویار ایرانی

اما به منظور گسترش فعالیت تولید کنندگان خاویار در بازار دیگر کشورها باید نمایندگی های رسمی و معتبر آنها اقدام به ارائه محصول کنند. این مراکز که مورد اعتماد و اعتبار مشتریان خارجی بوده، برندهای خوب ایرانی را به فروش رسانده که می توان استانداردهای لازم سلامت و کیفیت را در آنها دید. خاویار ایرانی را کشورهای مختلف دنیا تقاضا داشته و این نمایندگی ها می توانند فروش خوبی را رقم زنند.

مرکز عرضه کننده خاویار ایرانی

شرکت های عرضه کننده خاویار ایرانی با دریافت سفارش از کشورهای مختلف دنیا نیازشان را از بهترین نوع خاویار تامین می کنند. این نوع خاویار که برای اهداف مختلف تقاضا می شود، به صورت پرورشی برداشت شده که تفاوتی با نوع دریایی ندارد. لذا مشتریان خارجی خاویار ایرانی بهترین تولیدات را به صورت عمده در بازار جهانی عرضه داشته و با این کار توانسته اند عملکرد خوبی در جذب و تامین نیاز مشتریان خود نشان دهند. از برندهای بسیار خوب خاویار که می توان صادرات آن را تجربه نمود عبارتند از:

• رایبد خایوار
• کالچر
• باهو خاویار
• میراث خاویار

قیمت خرید خاویار صادراتی

از فاکتورهای مطرح در خرید و فروش خاویار صادراتی، قیمت است. به طوری که خریداران سعی خود را در یافتن مراکز تخصصی عرضه کننده خاویار داشته تا از آنها بهترین محصولات را تهیه کنند.

خاویار صادراتی همواره قیمت بالاتری از نمونه های معمولی دارد. زیرا بیشتر در گرید امپریال و رویال از طریق رایبد خاویار راهی دیگر کشورها خواهد شد.
از این رو همواره برندهای شناخته شده مانند موارد بازار فروش زیادی در سراسر دنیا داشته و مشتریان زیادی آنها را تهیه می کنند.

انواع خاویار صادراتی در ایران

  • بلوگا صادراتی ایرانی
  • سوروگا صادراتی ایرانی
  • آسترا صادراتی ایرانی
  • بری صادراتی ایرانی
  • فشرده صادراتی ایرانی
  • طلایی صادراتی ایرانی
  • و……………

عرضه کننده خاویار ایرانی

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

نمایندگی فروش خاویار بلوگا

نمایندگی فروش خاویار بلوگا ایرانی

نمایندگی فروش خاویار بلوگا ایرانی را در کشور چگونه باید انتخاب کرد؟ بهترین نمایندگی چه …

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار